Nashville bombalama videosunu tersten dinlerseniz, normal videonun başında iki kez “herkese mutlu Noeller” diyor, sonra iki kez “hazır mısınız, çok hızlı olacak” diyor ve sonra rv patlıyor. Bunun hangi gizli anlamı olabileceği konusunda herhangi bir fikriniz var mı?

Author

22 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Nashville bombalaması . Merhaba herkese siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 169

2. Bu konu : ” Nashville bombalaması ” çok güzel. Slm web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , – 58

3. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

4. Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, sağolun

5. Eskişehir dan kimler var. Nashville bombalaması . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 366

6. Van dan kimler var. Nashville bombalaması . selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, tebrikler , Hasan – 393

7. Çanakkale dan kimler var. Nashville bombalaması . Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 489

8. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

11. Isparta dan kimler var. Nashville bombalaması . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 100

12. Bu konu : ” Nashville bombalaması ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, sağolun , emin – 388

13. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler

14. Niğde merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-02-2021 00:01:18

15. Samsun dan kimler var. Nashville bombalaması . selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım , gaye – 29

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nashville bombalaması ” çok güzel. Selam siten süper ötesi iyi, şukuladım , elif yılmaz – 488

17. Bu konu : ” Nashville bombalaması ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 363

18. Iğdır merkezden ben Aylin. Slm sayfanız cidden çok iyi, saolun 18-03-2021 13:14:53

19. Erzurum merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2021 12:14:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link