Saldırganların nedeninin 5G komplo teorileri olduğunu söylüyor olmaları, komplo teorisyeni yeni düşman yapmak için bunu söylüyorlar.

Başka bir deyişle, bu sahte bayrak, özgür düşünürleri ve statükoyu sorgulayan kişileri devlet düşmanı olarak etiketlemek için yapıldı.

1984’e hoş geldiniz.

Author

31 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 366

2. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz inanki güzel, linkedinde paylaştım 28-12-2020 03:25:47

3. Bu konu : ” Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz iyi, tebrikler , Emine – 174

4. Sinop dan kimler var. Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 365

5. Afyon merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-12-2020 08:33:28

6. Bu konu : ” Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler , Emine – 453

7. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi valla iyi, teşekkürler 08-01-2021 23:23:43

8. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

9. Bolu merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 19-01-2021 01:46:40

10. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … . Selam sayfa cidden güzel, saolun , elif yılmaz – 130

11. Eskişehir merkezden ben banu. Selam sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-01-2021 00:15:23

12. Bu konu : ” Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 36

13. Selam herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 29

15. Hakkari merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-03-2021 08:21:02

16. Bu konu : ” Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 370

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 285

18. Karabük merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-03-2021 18:18:48

19. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-03-2021 03:27:36

20. Gaziantep dan kimler var. Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … . Selamlar web siteniz valla iyi, tebrikler , hatice – 430

21. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 01:47:07

22. Kırşehir dan kimler var. Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … . selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 67

23. Konya dan kimler var. Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 187

24. Bursa merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun 13-04-2021 05:39:03

25. Bu konu : ” Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun , mehmet – 30

26. Balıkesir dan kimler var. Nashville bombalaması bir istihbarat teşkilatı tarafından yapıldı … . Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 480

27. Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba siten vallaha güzel, teşekkürler 17-04-2021 12:54:50

28. Eskişehir merkezden ben emin. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 21:37:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link