Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi

Nashville bombalaması, önümüzdeki aylarda herkes açlıktan ölmekte olan şehirlerin kaosundan kaçmaya hazır olduğunda … özgürce seyahat etme yeteneğimizi etkisiz hale getirecek.

Bir seyahat meraklısı ve araba kampı savunucusu olarak, son birkaç ayda bu yaşam tarzının son derece kısıtlı olduğunu gördüm.

Tabii ki 911, otoyollarımızı ve demiryollarımızı büyük ölçüde yeniden şekillendirdi ve seyahat etme şeklimizi kalıcı olarak değiştirdi.

Ancak hiçbir şey, covid kilitlenmeleri sırasında Amerikan çölünün ortasına gidemeyeceğiniz ve kendinizi orada izole edemeyeceğinizin söylendiği kadar aşırı değildi.

İlkbahar mevsiminde polis helikopterinin hiçbir yerin ortasında bazı kampçıları patlattığı ve diğerlerine evde kalmaları için bir uyarı tweet attığı aklıma geldi.

Bu hiç mantıklı değil!

Ancak, şimdi Bay Mutlu Noeller karavan bombasını patlattığımıza göre, şüpheli herhangi bir aracın artık yetkililer tarafından inceleneceğinden emin olabilirsiniz.

Bu, seyahat ederken kentsel gizli araba kampına girmeye çalışırken çok daha fazla “pencereye vurma” anlamına gelir.

Ek olarak, wally dünyası (seyahat ederken geceleyin uyumanın eski kalesi) artık otoparklarında araba ve karavan kampını kısıtlıyor.

Tüm bunlar, önümüzdeki aylarda özgürce seyahat etme ve hatta tehlikeli bir yerden kaçma kabiliyetinize sahip olmanıza katkıda bulunuyor.

Yolun her adımında hepimizin hesaba katılmasını ve belgelendirilmesini istiyorlar.

Ve bu son bombalama, özgürlüğünüzü kısıtlayan daha aşırı önlemleri haklı çıkarmak için kullanılacak.

This Post Has 22 Comments

1. gaye

Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

2. mehmet

Tokat merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-12-2020 16:57:09

3. Hasan

Merhaba sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. ali

Çankırı dan kimler var. Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım , ali – 159

5. mehmet

Bu konu : ” Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 149

6. ali

Selamlar sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Aylin

Bilecik merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 17-01-2021 05:11:15

8. Aylin

Bu konu : ” Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 296

9. ali

Kırıkkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-01-2021 09:26:20

10. banu

Bartın merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 02:31:58

11. emin

Van dan kimler var. Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi . Selamlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun , emin – 40

12. ahmet

Bu konu : ” Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 131

13. Hasan

Artvin merkezden ben Hasan. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler 24-02-2021 03:33:21

14. doruk

Bu konu : ” Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 331

15. Emine

Afyon dan kimler var. Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 334

16. mehmet

selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

17. emin

Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Emine

Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. ahmet

Kastamonu dan kimler var. Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi . Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 469

20. banu

Uşak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 13:45:51

21. hatice

Şanlıurfa dan kimler var. Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 306

22. Gürbüz

Eskişehir dan kimler var. Nashville Bombalaması Menzilimizi Sınırlamakla İlgiliydi . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 236

Bir cevap yazın