Nashville bombalaması mı?

Bu, her tür teoriyle büyük miktarda çekişmeye sahipti ve şimdi kimse bunun hakkında konuşmuyor. Sence gerçekten ne oldu? İlk haftadan sonra bu kadar fazla kapsam almayı bırakmasının bir nedeni var mı? Medyayı kontrol eden elitler, onlara onu geri çevirmelerini mi söylüyor?

Gönderen … Ryanbulls98
[comments]

This Post Has 14 Comments

1. Anonim

Ardahan dan kimler var. Nashville bombalaması mı? . Mrb paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , – 254

2. ali

Ardahan dan kimler var. Nashville bombalaması mı? . selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 144

3. ali

Konya dan kimler var. Nashville bombalaması mı? . Mrb siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 102

4. Emine

selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. memo

Bu konu : ” Nashville bombalaması mı? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 83

6. gaye

Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

7. doruk

Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 22:08:22

8. memo

Bu konu : ” Nashville bombalaması mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki güzel, face de paylaştım , memo – 381

9. Emine

Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten cidden güzel, sağolun 26-03-2021 07:55:05

10. Gürbüz

Edirne merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-03-2021 04:22:13

11. doruk

Bu konu : ” Nashville bombalaması mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle hayran edici, teşekkürler , doruk – 217

12. Emine

Manisa dan kimler var. Nashville bombalaması mı? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Emine – 267

13. Aylin

Ordu merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-04-2021 11:29:03

14. hatice

Bu konu : ” Nashville bombalaması mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 88

Bir cevap yazın