Bu benim buradaki ilk yazım. İnsanların hükümetimizden bıktığına dair tüm yazıları okuduktan sonra, özellikle de en son Covid rahatlaması çöp olduğu için, bir devrimin başlaması için ne gerekir diye merak etmeye başladım. Tüm ülkenin dikkatini çekecek bir işe başlamak için ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu, bu yüzden düşünmeye başladım. Ne yazık ki aklıma gelen tek şey V for Vendetta ve Guy Fawkes filmiydi. Aklıma gelen tek şey, bir hükümet binasına veya anıtına, kimseye zarar vermeyecek bir tür büyük yıkıma neden olmaktı, ardından bir eylem iddiası ve saldırının bir nedeni vardı. Benim çılgın komplo teorim, bu olaylar üzerine düşündüğüm sadece bu, ya birisi bunu yapıyorsa. Açıkçası olanlara katılmıyorum, ancak büyük bir yıkıcı olayın meydana gelmesi ve insanların zarar görmesini önlemeye çalışmak için bir uyarı olması benim için çılgınca. Neyse, bugünlük çılgın düşüncem. Mutlu Noeller, herkes güvende olsun!

Author

23 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 26-12-2020 06:00:35

2. Muğla merkezden ben memo. Mrb sayfa cidden hayran edici, tebrikler 26-12-2020 08:50:55

3. Denizli merkezden ben emin. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 10-01-2021 15:53:29

4. Osmaniye dan kimler var. Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? . Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 233

5. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun

6. Zonguldak merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun 29-01-2021 15:49:57

7. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

8. Tekirdağ dan kimler var. Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? . Slm sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 353

9. Bu konu : ” Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 452

10. Bu konu : ” Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 245

11. Bu konu : ” Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 496

12. Bu konu : ” Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım , Emine – 86

13. Sakarya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 02-03-2021 05:08:22

14. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-03-2021 04:08:24

15. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan inan ki iyi, şukuladım 05-03-2021 13:18:40

16. Yozgat merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, tebrikler 06-03-2021 22:24:50

17. Yozgat dan kimler var. Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? . Selam siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 21

18. Bu konu : ” Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 392

19. Bu konu : ” Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 287

20. İstanbul merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 18-03-2021 15:56:06

21. Bu konu : ” Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 413

22. Kilis dan kimler var. Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? . Selamın aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 246

23. Düzce dan kimler var. Nashville Bombalaması mı, Guy Fawkes? . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 148

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link