Hedefi aktif bir ATT 5G binasıydı ve Federaller ve LE, nedenini bilmiyormuş gibi davranıyorlar. 5G radyasyonunun fizyolojik etkilerini tam olarak anlamadan etrafımızda inşa edilen 5G ağına dikkat çekmek yerine, onu sahte bir şekilde kertenkele insanlarına bağlayarak onu deli göstermeye çalışıyorlar.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 279

2. Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

3. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun

4. Yozgat merkezden ben emin. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-01-2021 00:57:06

5. Denizli merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler 01-01-2021 20:16:43

6. Kırklareli merkezden ben emin. Selam paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım 11-01-2021 10:46:58

7. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 118

9. Ordu merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 18:09:36

10. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sağolun

12. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, tebrikler

13. Bu konu : ” Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 171

14. Bu konu : ” Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 422

15. Mrb sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

16. Ordu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, saolun 11-02-2021 00:24:40

17. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 43

18. Bu konu : ” Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? ” çok güzel. Selam siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 381

19. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

20. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sağolun

21. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

22. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? . Selam herkese paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 347

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 133

24. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? . Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 6

25. Selam herkese sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. Siirt merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, saolun 02-04-2021 21:21:53

27. Karaman dan kimler var. Nashville bombalamasının nedeninin 5G’ye ışık tutmak olduğunu nasıl kimse kabul etmiyor? . merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 235

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link