Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF

Bir süredir burada pusuda bekledim ama sonunda göndermek zorundasın çünkü bu çok tuhaflaştı ve diğer herkesin bununla gemiye atlamasını ve etrafına bazı fikirler fırlatmasını istiyor.

Dün gece, denizaltında her zamanki pusuda, u / dogsreq tarafından r / ConspiracyII’de “S Mc G” benzeri bir youtube hesabı hakkında yapılan bir gönderiye rastladım (gönderi burada bulunabilir)

aslen Ford Fischer adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılmış gibi görünen hesabın bağlantısına daha fazla kapılmak için lütfen okuyun (konu o zamandan beri silindi)

Diğer ileti dizisinde yayınlanan YT hesabı tüm gün çok tuhaf videolar yüklüyor ve siliyordu (videoların ayrıntıları bağlantılı gönderinin yorumlarında bulunabilir) –

Bunlardan 2 tanesi, Video 1’in (tahmin ediyorum ki mandalina veya Çince) yazıya sahip olduğu ve “50 ABD Doları öde ve dosyalar görüneceği” gibi bir yazıya sahip olduğu için bağlantılı görünüyordu ve Video 2’de garip bir bayrak düzeni vardı (belge bağlantılarına bakın Bir QR kodu kısa bir süre görünene ve video bitene kadar yanıp sönen bayrağı görmek için). Kod, gönderilecek paranın cüzdanıydı. İnsanların dosyalar karşılığında parayı da cüzdanı gönderdiklerini gördüm.

Hesap dün 2 video yükledi (biri şimdi siliniyor) pastebin bağlantıları (bu, şu anda yayınlandığı sırada hala geçerli olan videodan) açıldığında başka bir bağlantı da verdi bu (bir .onion bağlantısı olduğu için açılamayacak – iirc’in bir tor ile açılması gerekiyor) Bağlantıyı bir PDF’ye açan bir arkadaşıma gönderdim u / Macdaddy1405 bu (Ortadaki siyah çizgiyi, kötü ekran yakalama işlemini dikkate almayın.)

Dün silinen yukarıda belirtilen videoda benzer pastebin bağlantısı vardı, aynı pdf ancak gösterildi bu belge .

Şimdi Hesap başka bir tane gönderdi tuhaf video başka bir dosyaya giden aynı iz ile, bu 1.2 GB dosya için 45 dolar istiyor. 6JAN_CARAVAN_PLN başlıklı video – kongrenin seçim oylarını saydığı ve büyük bir MAGA mitinginin planlandığı gün – bunun ilişki olduğunu söylemiyor, düşünmek için yiyecek.

Ondan merak etmeme neden olan bazı çıkarımlar:

– Koordinatlar – “SunStorm” “CyberJavelins” “Electric Rain” “Solarwind” adlarından bahsediliyor – 2. videonun çevirisi (şu anda hala yayınlanmaktadır) “Kırmızı Göl Evi’ne yakın olmayın” ve ardından ödeme tutarları ve qr kodu. – Yazının çevirisi belgelerde “İşbirliği ile yeniden doğacağız”

Bunların hepsini bulduğumda tüm bunlar beni tamamen korkuttu, gerçekten de bu konudaki haberi yaymak ve diğerlerini tüm bunların ne anlama gelebileceğini anlamaya benimle tavşan deliğine davet etmek isterim – bu noktada umarım bir trol olur, sadece 50 $ kazanmak için aşırı çaba sarfediyorum .. Bana söylüyorsun ki, bulgularla ilgili daha fazla bilgi istenebilir ve elimden geldiğince yardımcı olabilirim, sadece çok fazla ayrıntıya inmek ve burada neler olduğunu görmek istiyorum! Açıkçası, birinin bizimle dalga geçip 50 $ kazanmak için bazı ölçülebilir uzunlukları aştığı fikrine açığım ama bu çok ürkütücü …… Ama tanrım biri adama yine ödesin.

This Post Has 33 Comments

1. gaye

Karaman merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 22:03:08

2. memo

Sivas dan kimler var. Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF . Selamlar sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 361

3. hatice

merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

4. doruk

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 170

5. banu

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 448

6. elif yılmaz

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 309

7. doruk

Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler 08-01-2021 03:50:51

8. ali

Yalova merkezden ben ali. Mrb sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-01-2021 23:01:58

9. mehmet

Mersin merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-01-2021 18:38:20

10. emin

Ordu merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 09:57:52

11. emin

Denizli dan kimler var. Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF . Merhaba sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 99

12. ziya

Manisa merkezden ben ziya. Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 25-01-2021 09:03:27

13. gaye

Bilecik dan kimler var. Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF . selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, saolun , gaye – 183

14. Emine

Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

15. elif yılmaz

Merhabalar web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

16. Emine

Kars merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 30-01-2021 11:53:44

17. elif yılmaz

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 79

18. hatice

Adıyaman merkezden ben hatice. Merhaba siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-02-2021 06:21:58

19. mehmet

Giresun dan kimler var. Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF . Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 202

20. elif yılmaz

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 6

21. doruk

Slm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

22. Gürbüz

Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, teşekkürler

23. Emine

Slm web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler

24. elif yılmaz

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, sağolun , elif yılmaz – 475

25. mehmet

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 414

26. ahmet

Bursa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 16-03-2021 09:54:54

27. emin

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, saolun , emin – 279

28. memo

Manisa merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, tebrikler 19-03-2021 03:17:42

29. emin

Karabük merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2021 05:43:46

30. ali

Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 21-03-2021 02:14:16

31. hatice

Bu konu : ” Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF ” çok güzel. Merhaba siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 106

32. Anonim

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

33. mehmet

Muğla dan kimler var. Nashville Bombing ile bağlantılı YT hesabında bulunan tuhaf PDF . Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , mehmet – 285

Bir cevap yazın