Kelime oyununu bağışlayın. * Kimsenin ağır şekilde yaralanmadığı için çok minnettar olduğumu söylemek istiyorum. *

Her ne kadar ikiyüzlü görünse de .. Komplolara, aldatmacalara vb. İnanacak biri değilim. Ancak video görüntüleri ve yorumların eksikliği konusunda bir kayıp yaşıyorum.

Buna inanmayı çok zor buluyorum .. Bir belki iki .. çevrimiçi video tek görüntüdür. Bu yaşta video çekecek tek bir kişinin olmaması pek mantıklı gelmiyor. Bu gerçekten tüm dükkan meydanındaki TEK kamera mı? Uyarı / kayıt “sözde” 15 dakikadan fazla sürdü. Telefonu çıkarmadan önce herkesin derin uykuya daldığını ve erteleme düğmesine rahatça bastığını mı söylüyorsunuz?

Parçalayalım. (Çabuk) bir terörist yapan nedir? Başkalarının hayatına korku salma güdüsüne sahip biri. Neden oldukları gibi oldular? Zihinsel / duygusal / fiziksel istismar? Bunu neden yaptılar? Dikkat? İntihara meyilli mi? Diyelim ki intihara meyilliydi. Bu zihniyete sahip biri kimi incittiğini veya yanlarına kaç tane götürdüğünü umursamaz. Ve WTF tipi bir terörist saldırıdan önce bir uyarı yayınlayacak mı?

Olduğundan daha fazlası. Sadece pek mantıklı değil.

gönderen … ChijK
[comments]

Author

26 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 27-12-2020 13:37:01

2. Trabzon dan kimler var. Nashville gezisi tamamen bombalandı .. . Merhaba paylaşımın inan ki güzel, şukuladım , ali – 247

3. Erzincan merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım 27-12-2020 14:33:56

4. Bu konu : ” Nashville gezisi tamamen bombalandı .. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 91

5. Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

6. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Aksaray dan kimler var. Nashville gezisi tamamen bombalandı .. . Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 342

8. Bu konu : ” Nashville gezisi tamamen bombalandı .. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım , Aylin – 94

9. Tunceli dan kimler var. Nashville gezisi tamamen bombalandı .. . Merhabalar sayfanız harbiden çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 407

10. Bu konu : ” Nashville gezisi tamamen bombalandı .. ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 419

11. Çorum dan kimler var. Nashville gezisi tamamen bombalandı .. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 229

12. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

13. Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-01-2021 21:57:44

14. Sinop merkezden ben Hasan. Selam web siten cidden güzel, şukuladım 23-01-2021 03:18:55

15. Yalova merkezden ben memo. Mrb siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler 28-01-2021 14:39:02

16. Edirne dan kimler var. Nashville gezisi tamamen bombalandı .. . Mrb paylaşımın vallaha güzel, saolun , ali – 50

17. Bu konu : ” Nashville gezisi tamamen bombalandı .. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım , gaye – 100

18. Slm siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 07-02-2021 20:21:05

20. Bu konu : ” Nashville gezisi tamamen bombalandı .. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , ali – 128

21. Antalya merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 14-03-2021 00:31:44

22. Ardahan merkezden ben doruk. Slm web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 03:28:39

23. Bu konu : ” Nashville gezisi tamamen bombalandı .. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 24

24. Bartın dan kimler var. Nashville gezisi tamamen bombalandı .. . Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 21

25. İstanbul merkezden ben ahmet. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 02-04-2021 09:11:17

26. Kilis merkezden ben ali. Mrb siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 09:47:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link