https://erbn.online/2024

‘Resmi’ hikayenin BS olduğu açıktır. AT&T binasındaki boşluk, “Tony’nin” karavanından kaynaklanmadı. Suç mahalli bunu kanıtlıyor.

Bu aynı zamanda 2. Cadde’nin yarısı yıkılmadan çok önce karavanda ölü “Tony” bırakarak sahte kanıt yerleştirdikleri anlamına da geliyor.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 275

2. Selamın aleyküm sayfa vallaha iyi, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi ” çok güzel. Merhaba siten vallaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 256

4. Balıkesir merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 15:33:22

5. Malatya merkezden ben memo. Selamlar paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım 29-12-2020 10:55:25

6. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Edirne merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-01-2021 22:43:17

8. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler 11-01-2021 18:38:57

9. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler

10. Mrb web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

11. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, saolun

12. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 01-02-2021 14:56:51

13. Bu konu : ” ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun , hatice – 282

14. Karaman dan kimler var. ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi . Slm sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 492

15. Gürbüz Reply

Mrb sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. Hatay merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 22-02-2021 16:27:05

17. Amasya dan kimler var. ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi . Selam web sitesi cidden çok iyi, tebrikler , gaye – 331

18. Sivas dan kimler var. ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 282

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 407

20. Bu konu : ” ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, saolun , – 364

21. Merhaba web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa inanki dikkat çekici, saolun 13-03-2021 03:29:46

23. Bu konu : ” ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 269

24. Hatay merkezden ben doruk. Mrb web sitesi cidden çok iyi, sağolun 25-03-2021 12:20:14

25. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-03-2021 22:10:31

26. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ‘Nashville Noel Bombacısı’ Bir Patsy Oldu, Aynı Anda 2 Ayrı Patlama Tetiklendi ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz iyi, şukuladım , elif yılmaz – 66

28. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 21-04-2021 07:52:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link