Bu sabah meydana gelen Nashville patlamasını duyan var mı? At & t binasının yanında 2. caddede park edilmiş bir karavan vardı ve bu sabah 5:30 civarında patladı. Neden birisi karavanın etrafındaki işletmelerle tatil için kapalı olan bir saldırı planlasın ???? Bu, gerçekleşmek üzere olan veya çoktan olmuş bir şeyden rahatsızlık olabilir mi?

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Nashville patlaması ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 89

2. Konya dan kimler var. Nashville patlaması . Merhaba herkese sayfan cidden iyi, tebrikler , ali – 213

3. Selamlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım

4. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten cidden güzel, şukuladım 26-12-2020 03:31:58

6. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

7. Bu konu : ” Nashville patlaması ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki mükemmel, şukuladım , banu – 336

8. Bu konu : ” Nashville patlaması ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 222

9. Kars dan kimler var. Nashville patlaması . Mrb web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 150

10. Karabük dan kimler var. Nashville patlaması . Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım , – 32

11. Amasya merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 09:16:24

12. Mersin merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-01-2021 23:17:55

13. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Kahramanmaraş dan kimler var. Nashville patlaması . selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 131

15. Merhabalar sayfanız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bingöl dan kimler var. Nashville patlaması . Slm siten harbiden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 160

17. Bu konu : ” Nashville patlaması ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 276

18. Muğla merkezden ben . Mrb sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 05-03-2021 01:08:57

19. Muş dan kimler var. Nashville patlaması . Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 407

20. Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 14-03-2021 03:31:39

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nashville patlaması ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 162

22. Gaziantep merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim güzel, tebrikler 07-04-2021 11:27:51

23. Bu konu : ” Nashville patlaması ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 266

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link