Vücut kamera görüntülerine bakın. Olay yerinde sadece 6 polisin olması ve hiç bir bomba ekibinin ortaya çıkmaması çok şüpheli ve garip bulmuyor mu? Bu polisler neden bu kadar sakindi, oraya park edilmiş gerçek bir karavanla, yüksek sesle konuştuğumuzda bomba patlayacak, alanı boşaltacak ve caddenin karşısında hiçbir şey yapmadan yürüyecekler diyorlar? Kimsenin söylediği gibi, sürekli “kahraman” olarak lanse ettikleri bu sözde 6 polis hakkında garip bir şeyden şüpheleniyorum. Sonra görüntüleri daha fazla izleyin, bomba patlar ve polis panik ya da korku yok, yüksek sesle nefes almak yok, çok şüpheli. Neden olay yerindeydiler ve kimseyi incitmek istemiyorlardı, kolluk kuvvetlerinin isteyeceği bir şey gibi görünüyor ama yıkım veya bir şeyi yok etmek istiyorlar. Sonra polislerden biri At ve T binasını işaret ediyor ve temelde tüm güneydoğuyu yönettiğini söylüyor … lol hadi

Author

30 Comments

1. selamun aleyküm web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 190

3. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

4. Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 29-12-2020 14:57:46

5. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

6. Bingöl dan kimler var. Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? . Selam herkese paylaşımın valla güzel, teraziye tıkladım , ziya – 329

7. Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 182

8. Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 13

9. Niğde dan kimler var. Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? . Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 295

10. Karaman dan kimler var. Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? . Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 275

11. Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 473

12. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, saolun 19-01-2021 01:44:27

13. Ankara dan kimler var. Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? . selamun aleyküm sayfa cidden güzel, face de paylaştım , ahmet – 367

14. Slm siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 87

16. Adana merkezden ben gaye. Merhaba web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 13:09:51

17. Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 31

18. Adıyaman dan kimler var. Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? . selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 414

19. Selam web siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Ordu merkezden ben ziya. Mrb sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 02-03-2021 15:42:49

21. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 191

23. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

24. Isparta dan kimler var. Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? . Merhaba paylaşımın vallaha iyi, tebrikler , emin – 33

25. Elazığ dan kimler var. Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 258

26. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 10:56:06

27. Bu konu : ” Nashville’deki polisler neden bu kadar sakindi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 281

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link