Oy Vey

Onlar için ortaya koyduğum şeyi düşünmekten bile korkuyorlar mı ve daha da üzülüyorlarsa başkaları sorumu inceleyebilir ve belki de kendi durum tespiti yapabilir …? Ben öyle düşünüyorum.

İşte sorulan soru:

“İçinde canlı zayıflatılmış SARS-2 Covid19 bulunmadığından (aşının yasal tanımına bakın), buna gerçekten bir aşı olmayan gen değiştiren bir serum olarak bakan başka kaç kişi var, HERHANGİ / TÜM / HAYIR mRNA aşıları şimdiye kadar yapılmıştı insan denemelerine ve bu gen değiştirici serumlar turu AKA aşıları, 2023’ün sonlarına kadar klinik deneylerin dışında kalmayacak ve sadece acil durum yetkileri / önlemleri kapsamında mı sunuluyor? “

r / komplo - r / Vancouver'da bir soru sorduğum için perma yasaklandı.
r / komplo - r / Vancouver'da bir soru sorduğum için perma yasaklandı.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” “Nasıl aşı olunur” başlığıyla ilgili bir soru sorduğum için r / Vancouver’dan perma yasaklandı ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 21

2. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

4. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 29-03-2021 05:31:45

5. Bu konu : ” “Nasıl aşı olunur” başlığıyla ilgili bir soru sorduğum için r / Vancouver’dan perma yasaklandı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 305

6. Bu konu : ” “Nasıl aşı olunur” başlığıyla ilgili bir soru sorduğum için r / Vancouver’dan perma yasaklandı ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler , memo – 490

7. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

8. Merhabalar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

9. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

10. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 10-04-2021 14:51:56

11. Bu konu : ” “Nasıl aşı olunur” başlığıyla ilgili bir soru sorduğum için r / Vancouver’dan perma yasaklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun , gaye – 118

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link