Liberaller beni rahat bırak! Kuruluş her zaman komplo çevrelerinde kötü adamlar olmuştur, ancak burada her yerde temelde Biden / Demokratlar / MSM destekçileri olarak kuruluşu destekliyorsunuz.

Ne kadar saçma olduğunun farkında değil misin? Bazılarınızın gerçekten Demokratların sizin için olduğuna inandığınız gibi lol. Kuruluş tarafından desteklenen parti.

Bu Cumhuriyetçilerin onayı değil. Ancak, bu abonelikteki işinizin ne olduğunu bilmiyorum. Ama sadece kuruluşu savunduğunuzda kendinizi ifşa ettiğinizi söylememe izin verin, ne kadar sinsi olmaya çalıştığınız önemli değil. Komplolar ile ana akım medya propagandası arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmayacaksınız. Çok teşekkür ederim

Author

22 Comments

1. Osmaniye merkezden ben ali. Selam web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-01-2021 16:18:07

2. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 109

4. Bu konu : ” Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 480

5. merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Kırıkkale dan kimler var. Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın . Merhabalar sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , doruk – 491

7. Kırşehir dan kimler var. Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın . Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 309

8. Bu konu : ” Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, saolun , banu – 405

9. Trabzon dan kimler var. Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 487

10. Konya dan kimler var. Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 357

11. Kars merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 15-02-2021 19:49:13

12. Trabzon dan kimler var. Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 270

13. Antalya merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-03-2021 16:31:15

14. Hakkari dan kimler var. Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın . selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 417

15. Kocaeli merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 08-03-2021 21:10:49

16. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 12-03-2021 13:43:30

17. Bu konu : ” Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 147

18. Bu konu : ” Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım , Emine – 96

19. Bu konu : ” Nasıl bir Biden / Demokrat / MSM destekçisi olacaksın ve Ganj’da bir su aygırı gibi dışarı çıkmıyorsun gibi bu altta yer alacaksın ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Emine – 261

20. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, facebookta paylaştım 13-04-2021 21:29:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link