Kedi şapkaları giyenlerle MAGA şapkaları giyen insanların ortak bir zemin bulması için ne gerekir?

TPTB’nin en çok korktuğu şey bu ve denememizin tek nedeni bu. Ama bunun yerine oyuna giriyoruz ve farklı görüşlere sahip oldukları için iyi niyetli bireylerle alay ediyoruz.

Birlik istediğimiz bir şey mi?

Hangi tarafta olursanız olun, kutuplaşmayı zorlamak için manipüle ediliyoruz ve sadece SJW’leri, Nazi’leri veya bizden farklı bir şekilde eğitilme talihsizliği olan herhangi bir kişiyi sevmeyi öğrenirsek kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Gönderen … KrahzeefUkhar
[comments]

27 Comments

1. Ağrı dan kimler var. Nasıl birleşiriz? . Mrb web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 339

2. Denizli merkezden ben ali. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 19-04-2021 23:04:48

3. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 142

4. Manisa dan kimler var. Nasıl birleşiriz? . Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 236

5. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 492

6. Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

8. Şırnak dan kimler var. Nasıl birleşiriz? . Selamlar paylaşımın inanki iyi, teşekkürler , ahmet – 482

9. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , ali – 156

10. Selam paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 237

12. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler

13. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle iyi, saolun , mehmet – 311

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 224

15. Selam herkese sayfan inanki dikkat çekici, şukuladım

16. Konya dan kimler var. Nasıl birleşiriz? . selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 395

17. Slm sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 154

19. Burdur merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 17-06-2021 19:58:07

20. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 330

21. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler

22. Kırşehir merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler 29-06-2021 11:40:39

23. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

24. Muğla merkezden ben memo. Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 22:31:20

25. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 303

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link