Kedi şapkaları giyenlerle MAGA şapkaları giyen insanların ortak bir zemin bulması için ne gerekir?

TPTB’nin en çok korktuğu şey bu ve denememizin tek nedeni bu. Ama bunun yerine oyuna giriyoruz ve farklı görüşlere sahip oldukları için iyi niyetli bireylerle alay ediyoruz.

Birlik istediğimiz bir şey mi?

Hangi tarafta olursanız olun, kutuplaşmayı zorlamak için manipüle ediliyoruz ve sadece SJW’leri, Nazi’leri veya bizden farklı bir şekilde eğitilme talihsizliği olan herhangi bir kişiyi sevmeyi öğrenirsek kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Gönderen … KrahzeefUkhar
[comments]

10 Comments

1. Ağrı dan kimler var. Nasıl birleşiriz? . Mrb web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 339

2. Denizli merkezden ben ali. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 19-04-2021 23:04:48

3. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 142

4. Manisa dan kimler var. Nasıl birleşiriz? . Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 236

5. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 492

6. Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Şırnak dan kimler var. Nasıl birleşiriz? . Selamlar paylaşımın inanki iyi, teşekkürler , ahmet – 482

8. Bu konu : ” Nasıl birleşiriz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , ali – 156

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link