Bu yüzden dün gece bok gibi hissetmeye başladım ve sabah 3 civarında gerçekten kötü hissederek uyandım. Boğaz ağrısı, burnumdan nefes alamıyorum, bedenim zayıflıyor vb. Nadiren hastalandığım için ne zaman olduğumu biliyorum. Ve ben hastayım.

Ama tabii ki, çılgın bir pislik olmamakla birlikte, sadece standart bir soğuk algınlığım olduğunu anlıyorum. Biliyorsunuz, çünkü derinlere inmedim ve sadece COVID-19’un bizi havanın altında hissettirmek için var olduğuna karar verdim.

Ama işte en önemli nokta burada !!!

Bugün işe gidemeyeceğimi biliyorum. Gözle görülür şekilde hastayım ve gerçekten gerçekten yatakta evde kalmam gerekiyor. Ama işimi arar ve onlara hasta olduğumu söylersem, semptomlarımın hayatım boyunca geçirdiğim her soğuk algınlığı gibi olduğunu açıklasam bile, bu çarpık pislikler bana bir COVID testi yaptırmamı isteyecekler.

Hayır, burnuma bir pislik sokmasını istemiyorum. Beynimin gıdıklanmasını istemiyorum çünkü küresel kitlesel histeriden yalnızca COVID’in var olduğuna ve negatif bir COVID kağıdı olmadan işe gelirsem herkesin öleceğine ikna oldunuz.

Çözüm, işe çağırdım ve onlara bebeğimin hasta olduğunu ve ona bakmak için evde kalmam gerektiğini söyledim. Ama bunu bir saniyeliğine düşünün. Gerçekten sağlıklı olduğunuzda ve sadece parkta parti yapmak veya oyun oynamak istediğinizde hasta gibi davranarak ve arayarak işten atlamak çok iyi bilinen bir şeydir.

İşi aradım ve çok sağlıklıymış gibi davrandım, böylece yatakta perişan halde yatıp soğuk algınlığından kurtulabilirim.

Baş aşağı yaşıyoruz.

Author

35 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, tebrikler

2. Kilis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler 14-04-2021 18:19:34

3. Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, tebrikler 14-04-2021 19:00:50

4. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 20-04-2021 23:55:29

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 307

6. Karaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 11:18:39

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun

8. Çorum dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 61

9. Sakarya dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 145

10. Kars dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Selam paylaşımın vallaha hayran edici, face de paylaştım , Emine – 347

11. Çorum dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Selamlar sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 469

12. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Merhaba siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 379

13. Bu konu : ” Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 309

14. Bilecik merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım 21-05-2021 23:20:48

15. Ardahan dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 400

16. Kırşehir dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 79

17. Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 470

19. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Ordu dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , Hasan – 284

21. Selamlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Samsun dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, saolun , mehmet – 199

23. Van merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan harbiden mükemmel, şukuladım 16-06-2021 22:21:48

24. Bilecik dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Selamlar sayfan yeminle hayran edici, sağolun , – 209

25. Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm web siten gerçekten çok güzel, sağolun 11-07-2021 23:44:47

27. Bu konu : ” Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , banu – 372

28. Kastamonu dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler , emin – 224

29. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 462

30. Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun 17-07-2021 03:21:42

31. Sakarya dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . Mrb paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım , mehmet – 28

32. Bu konu : ” Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link