Bu yüzden dün gece bok gibi hissetmeye başladım ve sabah 3 civarında gerçekten kötü hissederek uyandım. Boğaz ağrısı, burnumdan nefes alamıyorum, bedenim zayıflıyor vb. Nadiren hastalandığım için ne zaman olduğumu biliyorum. Ve ben hastayım.

Ama tabii ki, çılgın bir pislik olmamakla birlikte, sadece standart bir soğuk algınlığım olduğunu anlıyorum. Biliyorsunuz, çünkü derinlere inmedim ve sadece COVID-19’un bizi havanın altında hissettirmek için var olduğuna karar verdim.

Ama işte en önemli nokta burada !!!

Bugün işe gidemeyeceğimi biliyorum. Gözle görülür şekilde hastayım ve gerçekten gerçekten yatakta evde kalmam gerekiyor. Ama işimi arar ve onlara hasta olduğumu söylersem, semptomlarımın hayatım boyunca geçirdiğim her soğuk algınlığı gibi olduğunu açıklasam bile, bu çarpık pislikler bana bir COVID testi yaptırmamı isteyecekler.

Hayır, burnuma bir pislik sokmasını istemiyorum. Beynimin gıdıklanmasını istemiyorum çünkü küresel kitlesel histeriden yalnızca COVID’in var olduğuna ve negatif bir COVID kağıdı olmadan işe gelirsem herkesin öleceğine ikna oldunuz.

Çözüm, işe çağırdım ve onlara bebeğimin hasta olduğunu ve ona bakmak için evde kalmam gerektiğini söyledim. Ama bunu bir saniyeliğine düşünün. Gerçekten sağlıklı olduğunuzda ve sadece parkta parti yapmak veya oyun oynamak istediğinizde hasta gibi davranarak ve arayarak işten atlamak çok iyi bilinen bir şeydir.

İşi aradım ve çok sağlıklıymış gibi davrandım, böylece yatakta perişan halde yatıp soğuk algınlığından kurtulabilirim.

Baş aşağı yaşıyoruz.

Author

8 Comments

1. Kilis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler 14-04-2021 18:19:34

2. Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, tebrikler 14-04-2021 19:00:50

3. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 20-04-2021 23:55:29

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 307

5. Karaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 11:18:39

6. Çorum dan kimler var. Nasıl çılgın bir toplum haline geldiğini bilmek ister misin? Aslında çok hastayım (soğuk algınlığı ile) ve sağlıklı olmakla ilgili yalan söylemek için işe çağırıldım. Bana kulak ver… . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 61

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link