Genç neslimize evden öğretebilecek bir okul sistemi gibi sanal bir oyun yaratın. Herkesin bağlandığı ve öğretimin sanal alan için oluşturulan farklı araçlar aracılığıyla gerçekleştiği sanal bir alanda gerçekleşebilir. Mevcut sanal araçlar söz konusu olduğunda olasılıklar muazzamdır ve teknoloji düşünülemez bir hızda gelişmeye devam eder.

Böyle bir sistem yaptıktan sonra. İşletmeyi büyütmeye devam edebilirsiniz, çünkü sanal öğretim uzun vadede o kadar çok zaman kazandırır ki başka hiçbir şey onunla rekabet edemez. Ayrıca, mevcut araçlar normal okulda mümkün olan her şeyi aşar, yani gelecekte başka hiçbir şey onunla rekabet edemez.

… Yozhur tarafından gönderildi
[comments]

Author

57 Comments

1. Bartın merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, sağolun 13-09-2020 22:23:46

2. Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Ordu merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım 17-09-2020 11:56:31

4. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:25:36

5. Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:34

6. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 412

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Mrb siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 33

8. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

9. Ağrı merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 20:40:00

10. Mrb bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 234

13. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:59:04

14. Slm paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım

15. Van dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler , ziya – 466

16. Tunceli dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, şukuladım , emin – 131

17. Kütahya dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 343

18. Selam herkese web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 395

20. Eskişehir merkezden ben gaye. Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-01-2021 03:27:45

21. Manisa merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-01-2021 20:52:16

22. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 375

23. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 267

24. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 04-03-2021 10:20:11

25. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

26. Adıyaman dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 441

27. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhabalar siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 26-03-2021 19:33:21

28. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, saolun , – 350

29. Niğde dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ali – 109

30. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 171

31. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 420

32. Mardin dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , banu – 323

33. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 131

34. Gaziantep dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selam web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler , ziya – 184

35. Sakarya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-05-2021 13:50:26

36. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler

37. Merhabalar sayfan valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 473

39. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-05-2021 12:59:59

40. Bilecik merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun 09-06-2021 18:46:59

41. Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler

42. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 155

43. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanki iyi, şukuladım 24-06-2021 11:44:21

44. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Iğdır dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selamlar paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , – 16

46. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, tebrikler

47. Erzincan merkezden ben . Slm paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 05-07-2021 00:19:00

48. Bitlis dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selam herkese web sitesi harbiden çok güzel, saolun , Emine – 209

49. Muş merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, tebrikler 07-07-2021 04:37:42

50. Bingöl dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 83

51. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

52. Gaziantep merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-07-2021 14:18:39

53. Denizli dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 98

54. İstanbul dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, sağolun , mehmet – 142

55. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 384

56. Osmaniye dan kimler var. Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 105

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link