Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur.

Genç neslimize evden öğretebilecek bir okul sistemi gibi sanal bir oyun yaratın. Herkesin bağlandığı ve öğretimin sanal alan için oluşturulan farklı araçlar aracılığıyla gerçekleştiği sanal bir alanda gerçekleşebilir. Mevcut sanal araçlar söz konusu olduğunda olasılıklar muazzamdır ve teknoloji düşünülemez bir hızda gelişmeye devam eder.

Böyle bir sistem yaptıktan sonra. İşletmeyi büyütmeye devam edebilirsiniz, çünkü sanal öğretim uzun vadede o kadar çok zaman kazandırır ki başka hiçbir şey onunla rekabet edemez. Ayrıca, mevcut araçlar normal okulda mümkün olan her şeyi aşar, yani gelecekte başka hiçbir şey onunla rekabet edemez.

… Yozhur tarafından gönderildi
[comments]

“Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur.” üzerine 7 yorum

1. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:25:36

2. Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:34

3. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 412

4. Bu konu : ” Nasıl dünyanın ilk trilyoneri olunur. ” çok güzel. Mrb siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 33

Yorum yapın