Pedogate hikayeleri, yükselen teknokrasi ve liderlere ihanet bu yıl gerçekten şok edici oldu. Benim gibiyseniz ve komplo teorisine yatkınsanız veya çökmekte olan toplumumuzun gerçekliğini henüz işlediyseniz, bu sadece kötü bir haber değil, gerçekten travmatik. Uzun süredir kızgındım, ama benim için, bu bilginin beni seçkinlerin gündemine ve boktan bir hayata neredeyse göndermesinin ne kadar travmatik olduğunu kabul etmiyorum.

Hükümet yetkililerini ve Hollywood’u kontrol eden milyarder sübyancılar kadar gerçekliğin doğası için bu kadar önemli bir şey varsa, bu uzun bir düşünme ve çalışma dönemi gerektirmez mi? Bu hesaplamanın hafife alınmaması gerektiğini savunurdum.

En iyi ihtimalle, Reddit’teki Pedogate hikayesini araştırmak adil bir başlangıç ​​noktasıdır. En kötüsü, aç bir insana şeker vermek gibidir. Gerçek ve besleyici bir açıklamaya ihtiyacım vardı neden milyarder pedofiller var, yine de çoğumuz, teknoloji şirketlerinin, Hollywood’un ve hükümetin insanlığı köleleştirmek için aktif olarak birlikte çalıştıklarını fark ettikten sonra, cevabımız sosyal medyayı, postayı ve tweet’i sonsuzca kaydırmak olacak. Hepimizin bildiği gibi, kendinden şüphe duymaya, insanlara karşı öfkeye ve radikalleşmeye yol açar. Bunu yaparak, iktidarda kalmak için insanlığa aşılamayı umdukları özellikleri geliştirirsiniz.

Meraklı bir zihnim var ve DEHB kaydırmaya yatkınım, ama şimdi özgür hissetmen gereken gerçek bir et-kanlı insan olduğumu biliyorum.

Çağrınız bunu araştırmaksa, güvendiğiniz yazarların kitaplarıyla ciddi bir şekilde yapılmalıdır. herşey sosyal medyada kötü hesaplar, teknokrasi gündemi ve “sahte haberler” var. (ayrıca, bu alt bölüm çoğunlukla twitter ekran görüntüleri mi? Cidden mi? Referanslar veya herhangi bir somutluk var mı? Bu bir politik alt.)

Gösteri ile bu bağlantı, eylem halindeki hipnozdur. (MK-Ultra test edildi ve onaylandı) Bizi bölünmüş durumda tutar ve fethetmeyi kolaylaştırır. Propaganda olan hiç Güçlü bir duygusal tepki ortaya çıkaran, zihninizde anlatıyı oluşturan ve sizi hizada tutan medya. Örnek olarak, toplumumuzdaki en büyük gösteri realite TV, başkanlık tartışmaları, spor, sizi çileden çıkaran Tweetler ve politik olarak doğru filmler. Bunlar size herhangi bir şekilde yardımcı olmak için değil, sizi meşgul etmek için tasarlanmıştır (ve muhtemelen sizi özgür veya tatmin edecek bir şekilde değil!)

Gerçek insanları özgür kılar. Ancak sizinle aynı komployu bilen insanlarla anlaşmak başka bir gösteri haline geldi. Hiç kimsenin seçkinlerin gücünden kurtulmasına yardımcı olmuyor.

Neden bu pisliğe zaman ayırıyorsun? Gitar öğrenmeye ne oldu kardeşim?

Dikkatle tasarlanmış Zuckerberg tarzı dopamin vuruşları için defalarca çok zaman ayırdığım daha önce benim gibi olmayın. Yardım ettiğim tek bir ruh düşünemiyorum ve genel olarak twitter ekran görüntülerinin ve Reddit’in sığ doğasına kızıyorum. Daha kötü olacağından korkuyorum, bu yüzden çevrimiçi zamanımı nasıl geçirdiğimi ciddi olarak düşünüyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler, umarım birisi bunu alakalı bulur.

Author

36 Comments

1. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 156

2. Selamın aleyküm sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım

3. Gümüşhane dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Merhabalar sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım , gaye – 164

4. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 31-12-2020 11:29:49

5. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 11:36:47

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Eskişehir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-01-2021 18:08:28

8. Ardahan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 18:35:02

9. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 374

10. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-01-2021 12:33:32

11. Zonguldak dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 277

12. Bayburt dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Selam paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 133

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 312

14. Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

15. selamun aleyküm siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla mükemmel, saolun , ali – 258

17. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 420

19. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 91

20. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , ahmet – 291

21. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 396

22. Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 132

24. Bilecik merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler 22-02-2021 14:55:16

25. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 233

26. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 182

28. Sinop dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, teşekkürler , ali – 449

29. Ordu dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Selam herkese sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 433

30. Bu konu : ” Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 98

31. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-03-2021 18:49:02

32. Karabük dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 402

33. Tekirdağ dan kimler var. Nasıl iyimser bir komplo teorisyeni oldum (deneme) . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 126

34. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-04-2021 01:40:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link