Nasıl olur da kimse senatonun kontrolünü ele geçirirken konuşmuyor?

Öncelikle ben Cumhuriyetçi veya Demokrat değilim. Her iki tarafın da yoz olduğunu düşünüyorum ve hükümette kimseye güvenmiyorum. Bununla birlikte, dem’in senatoyu almasıyla ilgili tek bir yazı görmedim çünkü herkes Kongre Binası’nda olanlara odaklandı. Ve bunun bir komplo olduğunu düşünüyorum. Birincisi, bunun olacağını düşünmemiştim. Ama oldu ve Kongre Binası’ndaki kaos nedeniyle kimse bundan bahsetmedi.

Artık dems toplam güce sahip olacak. Bundan ne çıkacağını düşünüyorsun? Dems’lerin daha çok kilitlenme ve silah kısıtlamalarını desteklediğini biliyorum, bu yüzden biraz gerginim. Kaplumbağa kafasının artık çoğunluk lideri olmayacağına sevindim, ancak Cumhuriyetçi ve Demokrat kontrol dengesi olmadan işlerin çıldıracağından korkuyorum. Peki bundan ne çıkacağını düşünüyorsunuz? Şahsen, birçok Cumhuriyetçi (ve Demokrat) görüşe katılmama rağmen, aşırı koşullara katılma ihtimalinin daha düşük olacağı bir Cumhuriyetçi ülkede yaşamaktan memnunum.

“Nasıl olur da kimse senatonun kontrolünü ele geçirirken konuşmuyor?” üzerine 9 yorum

1. Trabzon merkezden ben banu. Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 11-01-2021 00:30:25

2. Kars merkezden ben gaye. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:20:14

3. Bu konu : ” Nasıl olur da kimse senatonun kontrolünü ele geçirirken konuşmuyor? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , emin – 278

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link