Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar?

Özellikle bu nesil, geçmiş manşetleri bile okumuyor gibi görünüyor, bu yüzden bir şeyler hakkında tamamen sinirleniyorlar / heyecanlanıyorlar ve kolayca tıklama yemlerine kandırılıyorlar.

Bir şey söyleyen ancak metin farklı olan gönderiler, her zaman ya da “BU YENİ TEORİ YABANIN NEFESİNİN VEYA XYZ’İN NEFESİNE İLİŞKİN HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR !!!” ve görünen o ki, UBlock’unuz yoksa sizi en azından birkaç reklamı izlemeye zorladığı videonun sonuna kadar anlamsızca gidip geldiği aptalca bir teori saçmalığı.

Ve çoğu zaman adam, başıboş kısım başlamadan önce teorisini ‘kutudan çıkarır’.

(Ad Block Plus, garip bir nedenden dolayı artık bir şaka)

“Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar?” üzerine 55 yorum

1. Çorum merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 06:34:43

2. Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-08-2020 06:37:16

3. Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 02:54:06

4. Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 04:52:14

5. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:19

6. Bayburt merkezden ben ziya. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-10-2020 10:34:49

7. Ardahan dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 278

8. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , emin – 223

9. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 442

10. Çankırı dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun , hatice – 45

11. Kilis dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 485

12. Muğla dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, saolun , elif yılmaz – 445

13. Ankara merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:48:19

14. Ordu merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 13:46:59

15. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 279

16. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, teşekkürler , Emine – 44

17. Uşak dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 8

18. İstanbul dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , Hasan – 360

19. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, saolun , Gürbüz – 428

20. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 142

21. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , doruk – 129

22. Mersin merkezden ben Hasan. Selam web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 13:09:32

23. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 269

24. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 31-01-2021 02:05:26

25. Osmaniye dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 323

26. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 184

27. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 442

28. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, saolun , mehmet – 78

29. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 14:02:40

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link