Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar?

Özellikle bu nesil, geçmiş manşetleri bile okumuyor gibi görünüyor, bu yüzden bir şeyler hakkında tamamen sinirleniyorlar / heyecanlanıyorlar ve kolayca tıklama yemlerine kandırılıyorlar.

Bir şey söyleyen ancak metin farklı olan gönderiler, her zaman ya da “BU YENİ TEORİ YABANIN NEFESİNİN VEYA XYZ’İN NEFESİNE İLİŞKİN HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR !!!” ve görünen o ki, UBlock’unuz yoksa sizi en azından birkaç reklamı izlemeye zorladığı videonun sonuna kadar anlamsızca gidip geldiği aptalca bir teori saçmalığı.

Ve çoğu zaman adam, başıboş kısım başlamadan önce teorisini ‘kutudan çıkarır’.

(Ad Block Plus, garip bir nedenden dolayı artık bir şaka)

“Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar?” üzerine 25 yorum

1. Çorum merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 06:34:43

2. Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-08-2020 06:37:16

3. Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 02:54:06

4. Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 04:52:14

5. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:19

6. Bayburt merkezden ben ziya. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-10-2020 10:34:49

7. Ardahan dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 278

8. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , emin – 223

Yorum yapın