Özellikle bu nesil, geçmiş manşetleri bile okumuyor gibi görünüyor, bu yüzden bir şeyler hakkında tamamen sinirleniyorlar / heyecanlanıyorlar ve kolayca tıklama yemlerine kandırılıyorlar.

Bir şey söyleyen ancak metin farklı olan gönderiler, her zaman ya da “BU YENİ TEORİ YABANIN NEFESİNİN VEYA XYZ’İN NEFESİNE İLİŞKİN HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR !!!” ve görünen o ki, UBlock’unuz yoksa sizi en azından birkaç reklamı izlemeye zorladığı videonun sonuna kadar anlamsızca gidip geldiği aptalca bir teori saçmalığı.

Ve çoğu zaman adam, başıboş kısım başlamadan önce teorisini ‘kutudan çıkarır’.

(Ad Block Plus, garip bir nedenden dolayı artık bir şaka)

Author

78 Comments

1. Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım

2. Çorum merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 06:34:43

3. Gaziantep merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, şukuladım 12-08-2020 06:34:43

4. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-08-2020 06:37:16

5. Kırşehir merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 12-08-2020 06:53:52

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun

7. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, şukuladım 12-08-2020 07:23:31

8. Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 02:54:06

9. Yozgat merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 13-08-2020 18:49:00

10. Kastamonu merkezden ben ali. Mrb sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-08-2020 08:00:29

11. Kocaeli merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun 22-08-2020 13:45:37

12. Tokat merkezden ben Emine. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:54:23

13. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

15. Selamın aleyküm web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

16. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun

17. Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 04:52:14

18. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

19. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:19

20. Bayburt merkezden ben ziya. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-10-2020 10:34:49

21. Ardahan dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 278

22. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , emin – 223

23. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 442

24. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

25. Zonguldak merkezden ben memo. Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun 09-11-2020 04:03:11

26. Giresun merkezden ben memo. Slm sayfa ciddiyim iyi, sağolun 11-11-2020 13:12:07

27. Çankırı dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun , hatice – 45

28. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 485

29. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, saolun , elif yılmaz – 445

30. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

31. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bursa merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 09-12-2020 00:55:16

33. Ankara merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:48:19

34. Ordu merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 13:46:59

35. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 279

36. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, teşekkürler , Emine – 44

37. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 8

38. İstanbul dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , Hasan – 360

39. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, saolun , Gürbüz – 428

41. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 142

42. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , doruk – 129

43. Mersin merkezden ben Hasan. Selam web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 13:09:32

44. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, tebrikler

45. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 269

46. Hatay merkezden ben emin. Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 29-01-2021 06:23:07

47. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 31-01-2021 02:05:26

48. Osmaniye dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 323

49. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 184

50. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 442

51. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, saolun , mehmet – 78

52. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 14:02:40

53. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki iyi, face de paylaştım , emin – 472

54. Erzincan merkezden ben . Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun 01-03-2021 04:16:34

55. Osmaniye merkezden ben Hasan. Mrb siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-03-2021 08:42:52

56. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 29

57. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, saolun , mehmet – 2

58. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

59. Selam herkese web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 415

61. Burdur merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 20:22:03

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 301

63. Çorum merkezden ben banu. Slm sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım 24-03-2021 23:22:49

64. Mardin dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, teşekkürler , Emine – 191

65. Çanakkale dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 67

66. Bolu dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 183

67. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

68. Zonguldak dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . selamun aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 420

69. Yozgat merkezden ben Hasan. Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 15:03:20

70. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, saolun , Gürbüz – 288

71. Kayseri dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 448

72. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım

73. Bayburt dan kimler var. Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? . Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 467

74. Bu konu : ” Nasıl oluyor da internet kullanıcıları bugünlerde eski manşetleri okumuyor ve yalan söyleyerek aldatıldıklarının farkına varmıyorlar? ” çok güzel. Mrb siten inanki hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 86

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link