Bana kulak ver. Peki ya çalışanları için aşı gerektiren şirketleri ve benzerlerini ya da katılmak veya girmek için aşı gerektiren şirketleri/etkinlikleri boykot etmeye başlasak? “Normalleşmeye” ya da “ekonomiyi canlandırmaya” yardımcı olmak için herkesin aşılanması gerektiğini söyleyip duruyorlar ama hep birlikte durur ve şirketlerini/etkinliklerini boykot edersek para kaybedecekler ve kabul etmeye daha istekli olacaklar. aşısız. Sadece bir düşünce..

15 Comments

1. Çanakkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-08-2021 23:59:37

2. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Niğde merkezden ben Aylin. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 24-08-2021 04:56:29

4. Bu konu : ” Nasıl savaşılır! Ya hepimiz aşı gerektiren şirketleri/etkinlikleri boykot etmeye başlarsak? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 266

5. Bu konu : ” Nasıl savaşılır! Ya hepimiz aşı gerektiren şirketleri/etkinlikleri boykot etmeye başlarsak? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , ali – 250

6. Bu konu : ” Nasıl savaşılır! Ya hepimiz aşı gerektiren şirketleri/etkinlikleri boykot etmeye başlarsak? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım , – 218

7. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 31-08-2021 17:58:43

9. Bursa dan kimler var. Nasıl savaşılır! Ya hepimiz aşı gerektiren şirketleri/etkinlikleri boykot etmeye başlarsak? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 108

10. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 08-09-2021 02:20:47

11. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler

Write A Comment