Resmi yayınla

NSDAP bayrağı 1933’te kabul edildi ve daha sonra 1935’ten 1945’e kadar ulusal Alman bayrağı olarak kullanıldı.

Hareket halindeki Swastika, siyah bir disk oluşturan girdaplı bir delik oluşturan “SS” bir tekerlek haçıdır.

Resmi yayınla

Bayrağın gizli anlamı, kanla çevrili Corona ile bir Tutulmayı temsil ediyor.

Bu siyah disk, Tutulma sırasında Bütünlük eyleminde Güneş’i örten Ay’ı temsil eder.

Beyaz halka, Ay’ın etrafındaki güneş ışığı halkası olan Corona’yı temsil eder.

Çevreleyen Kırmızı, Ölüm ve Yargı’nın dökülen kanını temsil eder.

Resmi yayınla

88mm Flak 36 çok amaçlı tabanca.

Resmi yayınla

88 mm, meşhur Tiger 1 ağır tankına dahil edilmiştir.

88 mm top, Nazi dönemi Almanları tarafından yoğun bir şekilde kullanıldı ve itibarı müttefik bombardıman uçaklarına ve tanklara karşı savaş alanında rezil oldu.

Bu, “Heil Hitler” ifadesinde de kullanılan 88. Kodun uygulanmasıdır.

Heil Hitler = HH = 88, bugün ironik bir şekilde ezoterik okültde neyi temsil ettiği hakkında hiçbir fikri olmayan neo-naziler tarafından kullanılan ünlü bir kod.

88, Güneş ve Ay analemmalarını temsil eder.

Resmi yayınla

Yıllık döngüleri boyunca Güneş ve Ay’ın yolu bir rakam 8 oluşturur.

Resmi yayınla

Güneş (8) ve Ay (8) = 88 = Güneş ve Ay Tutulması = Kara Güneş = Korona.

Resmi yayınla

Corona’yı üreten Ay’ın Güneş Tutulması. 88

Resmi yayınla

Nazi Kara Güneş Çarkı, Himmler’in Wewelsburg Kalesi’nin zemininde, Death’s Head ve End of the World’e yönelik büyük Nazi SS gizli ritüellerinin yeri olarak tasarlandı.

Resmi yayınla

Hitler, 1939’da üst düzey yetkililere bir konuşma yaptı.

Ön planda Adolf Hitler’e ve arka planda bir çelenk içinde bir Swastika’ya dikkat edin – dışarıya doğru parlayan güneş ışınları ile – Eclipse / Black Sun’ı taklit ediyor. Hitler, Alman mesihini temsil ediyordu.

Resmi yayınla

Hitler, 1934’te Reichstag’da yaptığı bir konuşmanın ardından Nazi selamlarını alır.

Nazi Selamı, kökenini, önde gelen ileri gelenlere ve halka geri dönen bir selamlama veya saygı hareketi olan Roma Selamı’nda bulur.

Resmi yayınla

Bir Romalı ileri gelen, kalabalığa ellerini kaldırarak selam verir.

Resmi yayınla

Elin ezoterik bir şekilde kaldırılması, bir Tutulma sırasındaki Ay gibi Güneş’i bloke etmek veya gizlemekti.

Roma Saturnalia’sının sonunda Sol Invictus kutlandı. Bu “Fethedilmemiş Güneş”, yani Satürn’ün siyah güneşi güneşiydi. Sol Invictus, Satürn’ün sonucunu işaret ediyor.

Author

57 Comments

1. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 480

2. Antalya dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Selam sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 477

3. Kocaeli dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Selam herkese siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 42

4. Kayseri dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 158

5. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok iyi, saolun , ahmet – 487

6. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Tunceli merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım 27-02-2021 11:00:09

8. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

9. Aksaray merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, face de paylaştım 07-03-2021 11:57:17

10. Kastamonu merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler 14-03-2021 01:11:05

11. Ankara dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Merhaba sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 223

12. Artvin dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Slm siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 496

13. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 04-04-2021 09:42:45

14. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2021 18:15:15

15. Kastamonu dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . selam arkadaşlar siten vallaha güzel, twitter da paylaştım , ziya – 255

16. Sivas merkezden ben Emine. Selam paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 15-04-2021 15:13:34

17. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, sağolun

18. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 469

19. Adıyaman dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 144

20. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 20

21. Sakarya merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 23:50:18

22. Manisa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 18-05-2021 09:26:23

23. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler 21-05-2021 14:35:35

24. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 129

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 445

26. Çanakkale dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Merhaba herkese web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , emin – 205

27. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

28. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

29. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 241

30. Eskişehir dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun , – 357

31. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2021 20:26:21

32. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 495

34. Iğdır merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, facebookta paylaştım 04-07-2021 05:46:40

35. Muş dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Slm sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 254

36. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 312

37. Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2021 07:58:59

38. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 22

39. Malatya merkezden ben banu. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 18-07-2021 04:44:30

40. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 304

41. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Aylin – 82

42. Osmaniye dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 481

43. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 227

44. Düzce merkezden ben banu. Selamlar paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım 22-07-2021 00:14:58

45. Çankırı merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, tebrikler 22-07-2021 22:10:13

46. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , – 315

47. Bolu dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 275

48. Elazığ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 24-07-2021 06:02:07

49. Mrb siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , ziya – 466

51. Kırşehir merkezden ben hatice. Selam herkese web siten vallaha çok güzel, tebrikler 29-07-2021 17:00:22

52. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 253

53. Karabük merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 29-07-2021 21:59:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link