Resmi yayınla

NSDAP bayrağı 1933’te kabul edildi ve daha sonra 1935’ten 1945’e kadar ulusal Alman bayrağı olarak kullanıldı.

Hareket halindeki Swastika, siyah bir disk oluşturan girdaplı bir delik oluşturan “SS” bir tekerlek haçıdır.

Resmi yayınla

Bayrağın gizli anlamı, kanla çevrili Corona ile bir Tutulmayı temsil ediyor.

Bu siyah disk, Tutulma sırasında Bütünlük eyleminde Güneş’i örten Ay’ı temsil eder.

Beyaz halka, Ay’ın etrafındaki güneş ışığı halkası olan Corona’yı temsil eder.

Çevreleyen Kırmızı, Ölüm ve Yargı’nın dökülen kanını temsil eder.

Resmi yayınla

88mm Flak 36 çok amaçlı tabanca.

Resmi yayınla

88 mm, meşhur Tiger 1 ağır tankına dahil edilmiştir.

88 mm top, Nazi dönemi Almanları tarafından yoğun bir şekilde kullanıldı ve itibarı müttefik bombardıman uçaklarına ve tanklara karşı savaş alanında rezil oldu.

Bu, “Heil Hitler” ifadesinde de kullanılan 88. Kodun uygulanmasıdır.

Heil Hitler = HH = 88, bugün ironik bir şekilde ezoterik okültde neyi temsil ettiği hakkında hiçbir fikri olmayan neo-naziler tarafından kullanılan ünlü bir kod.

88, Güneş ve Ay analemmalarını temsil eder.

Resmi yayınla

Yıllık döngüleri boyunca Güneş ve Ay’ın yolu bir rakam 8 oluşturur.

Resmi yayınla

Güneş (8) ve Ay (8) = 88 = Güneş ve Ay Tutulması = Kara Güneş = Korona.

Resmi yayınla

Corona’yı üreten Ay’ın Güneş Tutulması. 88

Resmi yayınla

Nazi Kara Güneş Çarkı, Himmler’in Wewelsburg Kalesi’nin zemininde, Death’s Head ve End of the World’e yönelik büyük Nazi SS gizli ritüellerinin yeri olarak tasarlandı.

Resmi yayınla

Hitler, 1939’da üst düzey yetkililere bir konuşma yaptı.

Ön planda Adolf Hitler’e ve arka planda bir çelenk içinde bir Swastika’ya dikkat edin – dışarıya doğru parlayan güneş ışınları ile – Eclipse / Black Sun’ı taklit ediyor. Hitler, Alman mesihini temsil ediyordu.

Resmi yayınla

Hitler, 1934’te Reichstag’da yaptığı bir konuşmanın ardından Nazi selamlarını alır.

Nazi Selamı, kökenini, önde gelen ileri gelenlere ve halka geri dönen bir selamlama veya saygı hareketi olan Roma Selamı’nda bulur.

Resmi yayınla

Bir Romalı ileri gelen, kalabalığa ellerini kaldırarak selam verir.

Resmi yayınla

Elin ezoterik bir şekilde kaldırılması, bir Tutulma sırasındaki Ay gibi Güneş’i bloke etmek veya gizlemekti.

Roma Saturnalia’sının sonunda Sol Invictus kutlandı. Bu “Fethedilmemiş Güneş”, yani Satürn’ün siyah güneşi güneşiydi. Sol Invictus, Satürn’ün sonucunu işaret ediyor.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 480

2. Antalya dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Selam sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 477

3. Kocaeli dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Selam herkese siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 42

4. Kayseri dan kimler var. Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. . Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 158

5. Bu konu : ” Nazi Almanyası ve Satürn’ün Kara Güneşi / Tutulma / Ölüm sembolizmi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok iyi, saolun , ahmet – 487

6. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Tunceli merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım 27-02-2021 11:00:09

8. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link