Kategoriler
Genel

Nazi Kırmızı Boyun Sırları | Hayvanların sadece% 4’ü vahşi

Avrupalılar Kanada’ya ilk yelken açtıklarında teknenin devrileceğini düşündükleri çok fazla balık vardı.

Aynı zamanda, büyük düzlüklerde mandadan daha fazla ağırlık olarak Karayip deniz kaplumbağaları vardı.

Aynı zamanda yolcu güvercini göçü öğlen güneşini engelleyecektir.

Ağırlık olarak, karadaki tüm kurbağa balık kuşunun% 96’sı insan ve hayvancılıktır.

Kara omurgalı biyokütlesinin% 4’ü yaban hayatıdır. İnsanlar ve hayvancılık tüm türlerin% 80’inin yok olmasına neden oldu.

2000 yılında dünya ağaçlarının% 50’sini, son 50 yılda çoğunu kestik.

İnsan ve hayvan yaşam alanı durdurulamayacak veya tersine çevrilemeyecek şekilde yok edilmektedir.

Kitlesel yok oluş başladığında durdurulamaz.

Karbon ile karıştırılan florin ve klorun kütle dağılımı insan bitki habitatını tahrip etmektedir.

Bu durdurulamaz geri dönüşümsüz bozunma insan beyninde sıfır yerçekimi ve kötü havada olur.

Petro floro kloral zehirlenmenin, tüm balık kurbağası insan veya hayvancılıkta bilişsel ve üreme kuşaklar arası bir etkisi vardır, çünkü kimyasallar sonsuza kadar sürer. Plastik nano plastiğe dönüşür.

Böcekleri ve yabani otları öldürmek için tüm omurgalı sınıflarını zehirliyoruz. Bu, hem böceklerin hem de tüm omurgalı sınıflarının bilişsel ve üreme sağkalımını etkiler.

Tarım alanları zehirli çöller, çok fazla yiyeceğimiz var çünkü yanlış büyüyoruz.

Dinozor kitlesinin yok olması 10.000 yıl sürdü, petrokimyasalların insan ve hayvancılık kullanımı kitlesel yok oluşu 50 yıla indirdi. Kitlesel bir yok oluşun başında veya ortasında değiliz, zaten bitti.

Sistemlerimizdeki 100.000 kimyasalın türlerin yayılma güvenliği ve sağlığı için nasıl olumsuz etkileşime girdiğine dair hiçbir çalışma yapılmamıştır. Bu etkiler durdurulamaz veya tersine çevrilemez ve kuşaklar arası biriktirilemez.

Pandemikler, cankurtaran topraklarına ve bitkilerine kötü muamelemiz nedeniyle. Yeşil enerji daha fazla petro fluro kloro kullanımını gerektirir. Petrokimyasal pandemiye kadar 7 kat insan nüfusu artıyor. Eğer insanlar sağlık hizmeti alamazlarsa yiyecekleri seçemezler ve yüksek uçan oyuncular yiyecek seçmezler, yemek yerler.

100 milyon kimyasalın sadece 100.000’ini kullandığımızı söylüyorlar, ilaç bozulması açık. Bayer Monsanto’yu satın aldığında, zehir satan insanlar, o zehir için bir tedavi satanlarla aynı kişilerdir.

Bu, nesiller boyunca 100 yıldır sürüyor. Yeşil enerji, çevrenin alabileceğimizden daha fazla petro kimyasal mineral büyüsü gerektirir.

Zaten vahşi yaşamın% 4’ü hariç hepsini yok ettik ve gerisi genetik ve ekolojik olarak soyu tükeniyor.

2050 yılına kadar yeşil enerji toplam dünya enerji kullanımının% 40’ından fazla olamaz ve petro-kimyasal enerji yükü, yaşam alanımızın dayanamayacağı kadar büyüktür. Sonsuza kadar dayanan sihirli telefon pilleri bulursak, çok geç olduğu için önemli olmazdı. 50 yıl önce uyarıldık. Son 30 yılda emisyonlar% 50 arttı.

“Nazi Kırmızı Boyun Sırları | Hayvanların sadece% 4’ü vahşi” için 26 yanıt

Ardahan merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 21-04-2020 18:57:42

Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-04-2020 04:51:46

Adıyaman merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, sağolun 25-04-2020 02:16:31

Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, tebrikler 30-04-2020 19:59:36

Yalova merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-05-2020 07:30:21

Kars merkezden ben banu. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 06:36:34

Bilecik merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, tebrikler 08-05-2020 01:17:51

Ardahan merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-05-2020 17:36:22

Amasya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım 01-06-2020 19:49:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir