Şunu söyleyerek başlamak istiyorum; Burada ne soykırımın geçerliliğini sorgulamıyorum, ne de Nazi zulmünden etkilenen kurbanların çektiği acıyı itibarsızlaştırıyor ya da azaltıyorum. Umarım sorum kimseyi rahatsız etmez veya üzmez.

Ancak, yaklaşan bir okul ödevi için toplama kamplarını araştırdıktan sonra, Mengele / Nazi bilim insanı deneylerine dair çürütülemez herhangi bir kanıt bulamadım – fotoğraflar, belgeler, nazi bilim adamlarının günlük girişleri, sakat kalmış hayatta kalanlar vb. yok, sadece ben şahsen bulamıyorum.

Biri kesin bir kanıt paylaşarak bana yardım edebilir mi? Makalemi olabildiğince sağlam yapmaya çalışıyorum, özellikle profesörüm akademik tartışmalara yönelik iddialara her zaman kayıtsız kaldığı için, bu yüzden savunulabilir bir şeye ihtiyacım var.

Ve bu r / komplo olduğu için, deneylere karşı argümanlar duymaya da açığım. Şeytanların avukatı, amacın destekleyicisi kadar anlayışlı.

Teşekkürler!

Author

36 Comments

1. İstanbul dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Selamın aleyküm siteniz yeminle çok iyi, şukuladım , ali – 287

2. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 31-12-2020 15:37:11

3. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 07-01-2021 06:03:54

5. Kayseri dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Selamlar bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 164

6. Denizli dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ziya – 332

7. Ağrı dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 474

8. Bu konu : ” Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 473

9. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-01-2021 17:25:51

11. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. Elazığ dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 465

13. İstanbul dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Merhaba web sitesi gerçekten güzel, sağolun , Emine – 144

14. Bayburt dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , – 126

15. Düzce merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 11-02-2021 00:24:43

16. Van merkezden ben ali. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 00:27:23

17. Bu konu : ” Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , banu – 102

18. Selam herkese siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. Balıkesir dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 133

20. Düzce merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler 26-02-2021 10:15:30

21. Bursa dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 396

22. Denizli dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Merhabalar sayfanız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 492

23. Bu konu : ” Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 7

24. Bu konu : ” Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 252

25. Bu konu : ” Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, teşekkürler , emin – 77

26. Slm paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

27. Afyon dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Selam herkese siteniz inanki iyi, şukuladım , hatice – 478

28. Osmaniye dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, sağolun , ahmet – 152

29. Bu konu : ” Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 427

30. Konya dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Selamlar bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 284

31. Samsun dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, tebrikler , gaye – 90

32. Niğde merkezden ben doruk. Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-04-2021 13:47:00

33. Çanakkale dan kimler var. Nazi / Mengele deneylerinin kanıtı mı? . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 349

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link