Dün New York Knicks playoff noktasını perçinledi. 2013’ten beri ilk playoff maçları.

James Harden, koronavirüs sırasında New York Brooklyn Nets’e katıldı ve Nets playofflarda olacak ve büyük olasılıkla finale çıkıp şampiyonluğu kazanacak.

NBA, her iki New York takımının da playofflarda yer alması için sahnelenmelidir çünkü New York eyaletinin koronavirüs nedeniyle iflas ettiğinden şüpheleniyorum ve her iki takım için NBA playoffları New York Eyaleti için para kazanmaya yardımcı olacaktır.

Gönderen … threwway27526
[comments]

21 Comments

1. Merhabalar paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım

2. Bu konu : ” NBA ” çok güzel. Selam sayfan yeminle çok iyi, sağolun , ziya – 184

3. Bu konu : ” NBA ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 239

4. Bu konu : ” NBA ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 183

5. İzmir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 20-05-2021 15:02:01

6. Amasya merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız valla çok güzel, saolun 26-05-2021 10:01:21

7. Bu konu : ” NBA ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok iyi, saolun , ali – 458

8. Bu konu : ” NBA ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 354

9. Osmaniye merkezden ben gaye. Slm web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-06-2021 02:23:40

10. Gümüşhane dan kimler var. NBA . Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 19

11. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

12. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım

13. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım

14. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 13:09:15

15. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 03-07-2021 20:02:38

16. Bu konu : ” NBA ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 230

17. Sinop dan kimler var. NBA . Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , – 133

18. Bu konu : ” NBA ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım , doruk – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link