Kategoriler
Genel

NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir.

Eğer kolej atletizmini veya özellikle kolej futbolunu işe alırsanız, uzun arka plan bilgisi bölümünü atlayabilirsiniz.

(Arka plan bilgilerini başlat) Bu konudaki tüm bilgilerim, lise son sınıfındaki ülkenin en iyi futbolcularından biri olan Laremy Tunsil'e ve Mississippi Üniversitesi'nin yaptığı ödemeleri ve sırayla diğer parasal faydaları sağladığını iddia ediyor. (ki) futbol takımı için oynaması için. Ole Miss (ve öğrendiğimiz diğer okullar), oyuncuları (Tunsil gibi) paralarını almak için bir bagmen sistemi (temel olarak antrenörlerin üçüncü bir taraftan oyunculara para almalarına izin veren nakit katırları) kullanır. Ole Miss, Alabama, Georgia, Florida ve LSU gibi ekipleri de içeren Güneydoğu Konferansı'nın (SEC) bir parçasıdır. Ole Miss, genellikle konferansta orta ila alt seviye bir takım olarak kabul edilir. SEC, takımlarında oynamak için Tunsil gibi mükemmel oyuncuları işe almak açısından sahada ve saha dışında futboldaki en rekabetçi konferanstır. Konferans uzun yıllardır (diğer konferanslardan gelen ekiplerin taraftarları tarafından) ülkedeki en iyi oyuncuları her yıl olduğu gibi korumak için oyuncularına ödeme yapmakla suçlanıyor. (Arka plan bilgisi bitti)

NFL taslağını ilan ettikten sonra 2016'da Laremy Tunsil, bagmen olarak bilinen kolej koçları tarafından kullanılan nakit katırların uzun söylentiler sisteminden para almayı kabul etti. Herkesin birden fazla SEC takımının da bu sisteme katıldığını bildiği için SEC'in kuyruğunu kurtarmak için hiçbir büyük spor ağı bu olayı kapsamıyordu.

Küçük (nispeten) bir spor haber sitesi olan SB Nation, bu hikayeyi tamamen ele aldı ve Tunsil'in iddialarını detaylandıran ve SEC’in bagmen sistemini ortaya koyan mükemmel bir YouTube belgesel serisi yayınladı. Ve evet, diğer konferansların bu sistemi kullanması çok olası. Bununla birlikte, SEC sürekli olarak tartışmalı işe alım sonuçlarından daha fazla bir model göstermiştir. Bu askerlerin en iyilere karşı oynamak için SEC'e gittiğini iddia etseniz bile, bu itibar hala Ole Miss'in daha sonra diğer şeylerin arasında Tunsil iddialarından sonra ateşlenen baş antrenörü Hugh Freeze'deki büyük başarısından kaynaklanıyor. kişi daha.

Tam Laremy Tunsil Hikayesi Kapsamı

Faul Play (dört yıl sonra STILL'in SEC veya NCAA tarafından ele alınmayan güneyde Tunsil durumunu ve güneydeki bagmenlerin sistematik kullanımını detaylandıran 4 bölümlük belgesel)

“NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir.” için 32 yanıt

Ordu merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2020 16:52:21

Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım 17-02-2020 22:32:53

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 22-02-2020 05:07:19

Ankara merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, saolun 01-03-2020 16:36:47

Kastamonu merkezden ben gaye. Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-03-2020 12:51:55

Manisa merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım 18-03-2020 15:47:18

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler 23-03-2020 11:25:21

Osmaniye merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım 01-04-2020 22:56:58

Mardin merkezden ben banu. Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 03-04-2020 20:43:27

Aksaray merkezden ben mehmet. Mrb sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 08:32:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir