Eğer kolej atletizmini veya özellikle kolej futbolunu işe alırsanız, uzun arka plan bilgisi bölümünü atlayabilirsiniz.

(Arka plan bilgilerini başlat) Bu konudaki tüm bilgilerim, lise son sınıfındaki ülkenin en iyi futbolcularından biri olan Laremy Tunsil'e ve Mississippi Üniversitesi'nin yaptığı ödemeleri ve sırayla diğer parasal faydaları sağladığını iddia ediyor. (ki) futbol takımı için oynaması için. Ole Miss (ve öğrendiğimiz diğer okullar), oyuncuları (Tunsil gibi) paralarını almak için bir bagmen sistemi (temel olarak antrenörlerin üçüncü bir taraftan oyunculara para almalarına izin veren nakit katırları) kullanır. Ole Miss, Alabama, Georgia, Florida ve LSU gibi ekipleri de içeren Güneydoğu Konferansı'nın (SEC) bir parçasıdır. Ole Miss, genellikle konferansta orta ila alt seviye bir takım olarak kabul edilir. SEC, takımlarında oynamak için Tunsil gibi mükemmel oyuncuları işe almak açısından sahada ve saha dışında futboldaki en rekabetçi konferanstır. Konferans uzun yıllardır (diğer konferanslardan gelen ekiplerin taraftarları tarafından) ülkedeki en iyi oyuncuları her yıl olduğu gibi korumak için oyuncularına ödeme yapmakla suçlanıyor. (Arka plan bilgisi bitti)

NFL taslağını ilan ettikten sonra 2016'da Laremy Tunsil, bagmen olarak bilinen kolej koçları tarafından kullanılan nakit katırların uzun söylentiler sisteminden para almayı kabul etti. Herkesin birden fazla SEC takımının da bu sisteme katıldığını bildiği için SEC'in kuyruğunu kurtarmak için hiçbir büyük spor ağı bu olayı kapsamıyordu.

Küçük (nispeten) bir spor haber sitesi olan SB Nation, bu hikayeyi tamamen ele aldı ve Tunsil'in iddialarını detaylandıran ve SEC’in bagmen sistemini ortaya koyan mükemmel bir YouTube belgesel serisi yayınladı. Ve evet, diğer konferansların bu sistemi kullanması çok olası. Bununla birlikte, SEC sürekli olarak tartışmalı işe alım sonuçlarından daha fazla bir model göstermiştir. Bu askerlerin en iyilere karşı oynamak için SEC'e gittiğini iddia etseniz bile, bu itibar hala Ole Miss'in daha sonra diğer şeylerin arasında Tunsil iddialarından sonra ateşlenen baş antrenörü Hugh Freeze'deki büyük başarısından kaynaklanıyor. kişi daha.

Tam Laremy Tunsil Hikayesi Kapsamı

Faul Play (dört yıl sonra STILL'in SEC veya NCAA tarafından ele alınmayan güneyde Tunsil durumunu ve güneydeki bagmenlerin sistematik kullanımını detaylandıran 4 bölümlük belgesel)

Author

147 Comments

1. merhaba arkadaşlar siten valla mükemmel, teraziye tıkladım

2. Ordu merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2020 16:52:21

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım

4. Mrb web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Antalya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan valla çok iyi, teşekkürler 13-02-2020 16:44:34

7. Kilis merkezden ben mehmet. Mrb sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 14-02-2020 20:16:46

8. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, saolun 17-02-2020 05:37:03

9. Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım 17-02-2020 22:32:53

10. Selam herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

11. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, şukuladım

12. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 22-02-2020 05:07:19

13. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

15. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Ankara merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, saolun 01-03-2020 16:36:47

17. Kastamonu merkezden ben gaye. Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-03-2020 12:51:55

18. selamun aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

19. Manisa merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım 18-03-2020 15:47:18

20. Giresun merkezden ben gaye. Selam web siteniz ciddiyim iyi, sağolun 22-03-2020 12:20:09

21. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler 23-03-2020 11:25:21

22. Selam siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım 01-04-2020 22:56:58

24. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

25. Mardin merkezden ben banu. Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 03-04-2020 20:43:27

26. Aksaray merkezden ben mehmet. Mrb sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 08:32:04

27. Giresun merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 06-04-2020 20:10:34

28. Erzurum merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-04-2020 19:03:52

29. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler 13-04-2020 18:24:29

30. Yalova merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki çok güzel, teşekkürler 15-04-2020 07:09:19

31. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan süper ötesi çok güzel, sağolun 18-04-2020 17:23:31

33. Ankara merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanki çok iyi, teşekkürler 18-04-2020 18:00:50

34. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

35. Merhaba web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

36. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler 30-04-2020 07:33:23

37. Manisa merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-04-2020 14:23:00

38. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun 02-05-2020 22:21:44

39. Ağrı merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 04-05-2020 00:54:26

40. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım 06-05-2020 08:09:54

41. Kilis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 10-05-2020 10:58:30

42. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, twitter da paylaştım

43. Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-05-2020 10:44:23

44. Giresun merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım 22-05-2020 21:35:43

45. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-05-2020 20:03:51

46. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım

47. Ordu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler 10-06-2020 05:36:32

48. Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

49. Bilecik merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 04:48:26

50. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, şukuladım 29-06-2020 05:05:38

51. Denizli merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-07-2020 00:27:25

52. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

54. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım 09-07-2020 19:21:26

55. Bartın merkezden ben ahmet. Slm web siten inanki çok iyi, sağolun 16-07-2020 02:25:20

56. Muş merkezden ben ahmet. Selam herkese siten yeminle çok iyi, sağolun 29-07-2020 18:31:19

57. Ardahan merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun 30-07-2020 17:29:48

58. Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

59. Aksaray merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun 07-08-2020 02:21:34

60. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 18-08-2020 03:34:01

61. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-08-2020 12:07:45

62. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

63. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, tebrikler

64. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-09-2020 20:04:40

65. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-09-2020 21:50:13

66. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

67. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

68. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

69. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

70. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun

71. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-10-2020 14:26:32

72. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun

73. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun 08-10-2020 01:26:34

74. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun

75. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 361

76. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 410

77. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 283

78. Sivas dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selam sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 32

79. Bitlis dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 18

80. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 430

81. Uşak dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, sağolun , doruk – 149

82. Siirt dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 449

83. Elazığ dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selamlar paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım , mehmet – 69

84. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

85. Antalya merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım 06-11-2020 01:16:18

86. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, şukuladım , ahmet – 438

87. Selam herkese sayfanız inanılmaz güzel, sağolun

88. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 63

89. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , banu – 191

90. Muğla dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selam herkese web sitesi inanılmaz güzel, saolun , doruk – 186

91. Kırıkkale dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, saolun , – 239

92. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 248

93. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 444

94. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 86

95. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, teşekkürler 15-12-2020 23:08:00

96. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 387

97. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten hayran edici, saolun , ziya – 97

98. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 72

99. Erzincan dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selamlar paylaşım valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 93

100. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-01-2021 08:20:47

101. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 56

102. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 392

103. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , – 495

104. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 23-01-2021 13:59:43

105. İstanbul dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , – 34

106. Bolu merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım 26-01-2021 12:04:34

107. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler , banu – 172

108. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım 02-02-2021 11:26:28

109. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım 06-02-2021 06:35:58

110. Niğde dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 457

111. Isparta dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 178

112. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

113. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 5

114. Şanlıurfa dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 45

115. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 28-02-2021 17:34:03

116. Karaman dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Merhaba paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım , banu – 394

117. Giresun dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 139

118. Gaziantep dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . Selamlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 65

119. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 467

120. Bayburt merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım 04-04-2021 12:03:46

121. Mrb paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler

122. Van dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 220

123. Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 11:13:34

124. Afyon merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-04-2021 09:28:39

125. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 288

126. Siirt merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 08-05-2021 09:50:55

127. Amasya merkezden ben banu. Mrb siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 13-05-2021 09:58:10

128. Afyon dan kimler var. NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , – 486

129. Bu konu : ” NCAA’nın öğrenci sporculara ödeme yapmamasının temel değerine rağmen, kolej oyuncularına yerinde ödeme yapma konusunda oldukça yaygın bir sistem var. Birçok taraftar, NCAA kurallarını ihlal eden suçlarından dolayı cezalandırıldıklarında favori takımlarına yapacağı ciddi zarar nedeniyle bu sistemi kabul etmemektedir. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ziya – 184

130. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link