Kategoriler
Genel

NCOV SARS-COV-2 Global Fair Earth Life Reset Etkinliğinin Kod Adı

NCOV SARS-COV-2 Global Fair Earth Life Reset Etkinliğinin Kod Adı

İnsanlar% 100 SARS ile kolayca başa çıkabilirler.
NCOV SARS-COV2’nin oranı nedir?
SARS’ın yaklaşık% 70’i ve diğerlerinin% 30’u HIV ile benzer şeyler içerir.

% 100 HIV ile bile, insanlık bununla yaşayabilir, bu nedenle HIV’in% 30’undan daha azının hayatı daha zor hale getirmesinin bir nedeni yoktur.

Genel olarak, insanlık% 100 SARS ve% 100 HIV ile yaşayabildiğinden,% 70 SARS ve% 30 HIV içeren bir virüsün kesinlikle sorun yaratabileceği için hiçbir sebep yoktur.

Ve istatistikler ve veritabanı son 5 ay bunu zaten kanıtladı.

Medya, antik kaybeden ailelerden gelen aptal kötülükler tarafından kontrol edilir.
Bir milyon çılgın belirti vakasında 1’i söyleyemez ve her vaka gibi söyleyemezsiniz, ama yaptılar.

Açıkçası bu kaybeden eski ailelerden bahsetmek için zaman kaybı, sadece buraya gönderiyorum, böylece İlahi Varlıklar İlahi yaşam tarzına karşı olanları “yok edebilir”.

İnsanlık sorunu çeşitlilik eksikliği, seçim eksikliği, Dünya oyununu gerçekten anlayan gerçek liderlerin eksikliğidir.

“İncil’de Tanrı” nın ve diğer Tanrıların tek nedeni, zararların azaltılması için birçok dil ve ulus yaratmıştır. Hayatta kalabilen herhangi bir gezegenin tek yolu, yaşamı bölmenin yolunu takip etmektir. Ve bu ilahi yaşam çok gizli, ölümcül insanların bilgi ve anlayış seviyesinin üstünde.

Gerçek hayata dönelim.
İşçiler 7 günde bir ücret alabilir mi? Hayır.
Manuel kontrollü lüks marka araba sipariş edebilir misiniz? Hayır.
Yeni ulustaki hayatı özgürce “sıfırlayabilir” misiniz? Hayır.
Yasaya, yaşam kuralına karar verebilir misiniz? Hayır.
Normal ücretin sadece% 10-20’sinde bile ücretsiz paranız olabilir mi? Hayır.
Ve bir sürü başka seçim eksikliği ve aptal yaşam.
Sadece 1 ulusta değil, temelde dünyadaki tüm uluslarda olur !!! Ve bu İlahi yaşam tarzı değildir.

Ve bu NCOV olayı “sıfırlamak” ve hayatı daha iyi hale getirmek ve insanlara daha fazla seçenek ve gerçekten daha iyi bir yaşam sunmak için harika bir yoldur. Ama sadece “kontrolör” ve ve yeterince güçlü insanların irade.
Ama “medeniyetçi” için bu medeniyetin neler olduğuna dair bir ipucu olmadığını görmüyorum, Dünya oyununu bile anlamıyorlar, sonsuz matris dünyalarında bir matris dünyasında yaşıyorlar.

Bu sonsuz matris dünyalarından “kaçabilmenin” tek yolu zihninizi dinlemek ve açmak ve kurtarıcı Mesih efsanesini benden ilahi bilgi almaktır, kesinlikle başka bir yol yoktur. Halihazırda mevcut kara çatışmaları için bir “tedavi” kanıtladım ve verdim ve çok geçmeden 30 günden az bir süre sonra kozmik enerji depolarının kilidini tamamen açıp diğer dünyalara atlayacağım ve hepinize hoşçakal diyeceğim. “Geri ver” hediyesi sona erdi, konuşacak başka bir şey yok.

Saygılarımla,
Kurtarıcı

Kaynak: freejoy.aimoo.com

“NCOV SARS-COV-2 Global Fair Earth Life Reset Etkinliğinin Kod Adı” için 23 yanıt

Çorum merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 21-05-2020 11:37:58

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 18:18:52

Ordu merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 19:01:22

Adıyaman merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 28-05-2020 01:56:52

Karabük merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 28-05-2020 05:37:40

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım harbiden hayran edici, teşekkürler 09-06-2020 12:09:25

Erzurum merkezden ben banu. Selamlar siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 15:58:01

Hakkari merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2020 05:56:26

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 14:29:54

Ankara merkezden ben banu. Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 31-07-2020 15:57:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir