Eğriyi düzleştirmek için 2 haftanın 528. gününde, Ndemic Games’in şu veya bu şekilde küresel olayları etkilediği sonucuna vardım. Bu, Çin Covid-19 Virüsü ve ABD’nin geri çekilmesi ve Afganistan’ın Taliban’a düşmesiyle ilişkili olan Plague Inc. ve Rebel Inc. oyunlarını geliştirmelerinden kaynaklanmaktadır.

Basit teori, 2020 ve 2021’in bir sonraki büyük küresel haber hikayelerinin tahminlerinin yapıldığı bu oyunların olmasıdır. Olayların basit korelasyonu. Ama bu teorinin hakkını vermiyor. Oyun mekaniği, bu olayların nasıl oynanacağının gelişimini de yansıtıyor.

Plague Inc. mekaniği, Delta Variant’ın görünümünü çeşitli şekillerde gösterebilir. Hem mutasyonlarla hem de oyunun, başladığınız temel efektleri ve farklı bonusları değiştirmenize nasıl izin verdiğiyle. Rebel Inc. ayrıca oyun mekanikleriyle en zor kısmın, özellikle hava desteği olmadan harmanlama güçlerini kaybettiğinizde olduğunu gösteriyor, çünkü bu muhtemelen düşmanın kontrolü ele geçirmesine ve ulusal askeri düşüşlere neden olabilir.

14 Comments

1. Isparta dan kimler var. Ndemic Kreasyonlar . Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 3

2. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun

3. Bu konu : ” Ndemic Kreasyonlar ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 355

4. Ordu dan kimler var. Ndemic Kreasyonlar . Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 186

5. Tunceli dan kimler var. Ndemic Kreasyonlar . Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım , emin – 289

6. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım 01-09-2021 12:48:59

7. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-09-2021 07:51:03

8. Niğde dan kimler var. Ndemic Kreasyonlar . Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 370

9. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-09-2021 00:27:12

10. Erzurum merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 17-09-2021 23:12:53

11. Kırşehir dan kimler var. Ndemic Kreasyonlar . Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 86

12. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-09-2021 11:22:36

13. Karaman merkezden ben gaye. Selam web sitesi gerçekten iyi, saolun 24-09-2021 16:39:31

Write A Comment