Ne Güzel Bir Dünya: ABD siyasi Arena Temmuz 2020 …………………. hazır set git DÜNYAYI SIFIRLA! 3 numara

Ne Güzel Bir Dünya: ABD siyasi Arena Temmuz 2020 …………………. hazır set git DÜNYAYI SIFIRLA!

Teslim Bildirimi: ‘Büyük’ ​​sorun / kargaşa dönemlerinde, insanın iç ruhunun bağlarından kopması ve eldeki kötülükle savaşmak için bir araya gelmesi beklenir. Yüzyıllar boyunca bu Ribaund ve Ruhun zamanlarını gördük.

Teşvik Ödemeleri ve Bağlantı ‘PREPAID BORÇ’ kartları.

kontör

Banka ve kredi kartı sahtekarlığının belası konusunda endişe duyan bazı kişiler, genellikle dolandırıcılık işlemlerine karşı aynı kart sahibi korumalarından yararlanan ön ödemeli kartlar satın almayı tercih eder. Ancak NYU ekibi, güvenliği ihlal edilmiş ön ödemeli hesapların normal banka ve kredi kartlarından çok daha yüksek bir oranda satın alındığını tespit etti.

Burada birkaç faktör rol oynayabilir. Yeni başlayanlar için, satış için nispeten az ön ödemeli kart çip tabanlı idi. McCoy, bu ön ödemelerin birçoğunun işsizlik ve gıda yardımı gibi hükümet yardımları toplayan kişilere verildiğini gösteren bazı veriler olduğunu söyledi. Özellikle, bu ön ödemeli kartlarla ilişkili “hizmet kodu” bilgileri, birçoğunun likör mağazaları ve kumarhaneler gibi yerlerde kullanımının kısıtlandığını gösterdi.

McCoy, “Bu oldukça üzücü bir bulgu, çünkü eğer bir bankanız yoksa, muhtemelen maaşlarınızı bu şekilde elde edersiniz” dedi.. “Bu kartlar orantısız olarak hedeflenmiş. Talihsiz ve çarpıcı olan şey, talep ve eksikliğin [chip] ön ödemeli kart desteği. Ayrıca, bu kartlar sahtekarlar için daha cazipti çünkü [the issuer’s] Sahtecilikle mücadele önlemleri, muhtemelen müşterileri ve tipik satın alma geçmişleri hakkında daha az bilgi sahibi olmaları nedeniyle eşit değildi. ” nezaket https://krebsonsecurity.com/

“Ne Güzel Bir Dünya: ABD siyasi Arena Temmuz 2020 …………………. hazır set git DÜNYAYI SIFIRLA! 3 numara” üzerine 24 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 28-08-2020 04:24:09

2. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 08:56:21

3. Adıyaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 11-09-2020 02:54:40

4. Bartın merkezden ben ziya. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-09-2020 01:54:14

5. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-10-2020 18:14:07

6. Bu konu : ” Ne Güzel Bir Dünya: ABD siyasi Arena Temmuz 2020 …………………. hazır set git DÜNYAYI SIFIRLA! 3 numara ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 188

Yorum yapın