Yorumum silindi ve artık bu açıklama nedeniyle /covid’den banlandım. Aşılı sırt patterleriyle dolu bir grup gibi görünüyor.

Deneysel aşıları biyolojik bir silaha dönüştürmeyi emreden şirketler ve kurumlar, halk sağlığına katkıda bulunmazlar, çok tehlikeli ve zalim bir zihniyete katkıda bulunan bir faktördür. Yüksek Mahkeme, zorunlu covid aşısından kaynaklanan bir reaksiyon, komplikasyonlar ve ölümün, İŞVEREN veya KURUM’un mali olarak sorumlu olduğu bir OSHA Kaydedilebilir iç maddesi olduğuna karar verdi. Bir aşının olumsuz etkilerinden ilaç sektörü sorumlu değil, peki neden bir işveren veya kurum sorumlu olsun? Bu, sigorta şirketlerine bir pazar açar ve çözülmesi gereken bir dizi yeni yasal meseleyi beraberinde getirir. Tüm bu covid sürecinde tek gördüğüm, piyasa manipülasyonu ve yeni bir kurumsal iş büyümesi çağının ön cephesi. Küresel elitlerin en az on yıldır planladığı “gündem 21″i yaşıyoruz.

27 Comments

1. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 486

2. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Merhaba siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 28

3. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 230

4. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden çok iyi, şukuladım , mehmet – 459

5. Tekirdağ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, tebrikler 04-06-2021 17:12:01

6. Sinop dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 69

7. Konya dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . merhaba arkadaşlar siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 264

8. Ağrı dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 118

9. Sakarya dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 428

10. Merhaba siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Çankırı merkezden ben memo. Merhaba sayfanız inan ki çok güzel, sağolun 23-06-2021 01:30:59

12. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 70

13. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 77

14. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, sağolun , ali – 76

15. Nevşehir dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . Selam sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 93

16. Bingöl dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 364

17. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Ankara dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , – 479

19. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Erzincan dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 427

21. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 44

22. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 04:41:07

23. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 24-08-2021 03:58:18

24. Kilis merkezden ben ali. Selamlar siten inanki çok güzel, tebrikler 26-08-2021 16:04:53

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 208

26. Bu konu : ” Ne için yasaklanabileceğin çılgınca ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 446

27. Karabük dan kimler var. Ne için yasaklanabileceğin çılgınca . Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 155

Write A Comment