Hayat sana limon verdiğinde, limonata yap. Amerika’nın milyarderleri değilseniz, bu durumda, hayat size küresel bir salgın yaşattığında, TRİLYON dolar kazanın.
Ekonomiler muson mevsiminde geri dönüştürülmüş tuvalet kağıdı gibi teslim olmalarına rağmen, zenginlerin en zenginleri toplu kumbaralarının 18 Mart’ta 2,95 trilyon dolardan 7 Aralık’ta 4,01 trilyon dolara çıktığını gördü.
Bu, normal insanların paralarına bakmak için temelde bankalarına ödeme yapmak zorunda oldukları bir zamanda yüzde 36’lık bir artış. Paraları varsa.
Bazı insanlar, X kişisi veya Y grubu devlet parasından birkaç dolar aldığında öfkelenmek için hobi edinirken, bu neşeli birkaç kişi – sadece 651 tanesi var – iki partili bir grup tarafından önerilen 908 milyar dolarlık Covid yardım fonunun tamamından fazlasını icat etti Kongre’de (ancak şu anda Cumhuriyetçilerin zevkinin geçemeyeceği kadar zengin).
Onların soğuk trilyonları da, bu yılın başlarında 159 milyon sıradan vatandaşa dağıtılan 267 milyar dolarlık teşvik parasını neredeyse dört katına çıkarıyor ve her Amerikalı erkeğe, kadına, çocuğa ve tanımlayabilecekleri diğer her şeye 3.000 dolar göndermek için yeterli olacaktır.
Elbette, salgına rağmen bunu yapmadıklarını kim söyleyebilir? Amazon hisseleri Ocak’tan Ağustos’a kadar yüzde 86 artarken ilk 200 milyar dolarlık adam haline gelen Jeff ‘Milyarderlerin Kralı’ Bezos’un bundan herhangi bir şekilde kazanç sağladığını kim söyleyebilir?
Kesinlikle biz değil …

r / komplo - Ne kadar fazlasını elde ettiğini merak ediyorum.

Author

9 Comments

1. Slm paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

2. Artvin dan kimler var. Ne kadar fazlasını aldığını merak ediyorum. Aralık 2020 tarihli “salgın sırasında ABD’li milyarderlerin serveti bir trilyon dolar arttı” . Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 2

3. Denizli merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 14:46:19

4. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 24-03-2021 16:35:04

5. Bu konu : ” Ne kadar fazlasını aldığını merak ediyorum. Aralık 2020 tarihli “salgın sırasında ABD’li milyarderlerin serveti bir trilyon dolar arttı” ” çok güzel. Selam sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 26

6. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 28-03-2021 22:23:53

7. Bu konu : ” Ne kadar fazlasını aldığını merak ediyorum. Aralık 2020 tarihli “salgın sırasında ABD’li milyarderlerin serveti bir trilyon dolar arttı” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 497

8. Bayburt dan kimler var. Ne kadar fazlasını aldığını merak ediyorum. Aralık 2020 tarihli “salgın sırasında ABD’li milyarderlerin serveti bir trilyon dolar arttı” . Selam sayfa yeminle dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 488

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link