17 kez uçtum… Eyaletlerin tüm batı kısmından geçtim… Mümkün olduğunda maskeyi çıkardım. Yaşlı anneme babama ve diğerlerine sayılamayacak kadar çok sarıldım… Ve yine de… Tek bir kişi tanımıyorum… Tek bir kişi bile ölmedi…

Kendim bile hastalanmadım… Akşamdan kalmalar ve haberleri okumak gibi bir hata yaptığımda hissettiğim o korkunç his dışında…

Ben ve tanıdığım binlerce insan ölümsüz mü? Yoksa tüm bunlar uyduruldu mu?

Bahsetmemin sebebi… Herkes ‘aşı’dan bahsediyor… Ben hala ‘neye aşı?’ diye düşünüyorum.

26 Comments

1. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Ne lanet virüsü? ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 474

3. Afyon merkezden ben Emine. Selam siteniz gerçekten iyi, tebrikler 11-08-2021 15:45:45

4. Sivas dan kimler var. Ne lanet virüsü? . Selamın aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 421

5. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 11-08-2021 15:49:10

6. Bu konu : ” Ne lanet virüsü? ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 259

7. Bu konu : ” Ne lanet virüsü? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 72

8. Çanakkale dan kimler var. Ne lanet virüsü? . Mrb siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , – 246

9. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Çorum merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-08-2021 22:17:18

11. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Ne lanet virüsü? . Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 260

12. Yozgat dan kimler var. Ne lanet virüsü? . Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 385

13. Çorum dan kimler var. Ne lanet virüsü? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, saolun , gaye – 472

14. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Ne lanet virüsü? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , – 6

16. Batman merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım 24-08-2021 14:43:16

17. Yozgat dan kimler var. Ne lanet virüsü? . Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım , Aylin – 367

18. Amasya merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inanki güzel, face de paylaştım 26-08-2021 20:44:15

19. Adana dan kimler var. Ne lanet virüsü? . Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 76

20. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

21. Isparta dan kimler var. Ne lanet virüsü? . selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 24

22. Bu konu : ” Ne lanet virüsü? ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 243

23. Mardin dan kimler var. Ne lanet virüsü? . Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 48

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ne lanet virüsü? ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, saolun , elif yılmaz – 370

25. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamlar siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2021 12:58:02

Write A Comment