Ne oldu?

Bu aboneliğin uzun zamandır izleyicisiyim, bu ilk kez gönderiyorum.

Sorum başlıkta işaret edildiği gibi, ne oldu? Bu denizaltı, MSM’de duyulmamış olan çok şey hakkında beni bilgilendiriyordu. Ama şimdi, vay canına.

Ama şimdi seçkinler arasında kimin en iyi olduğuna dönüştü. Bir komplo denizaltısı nasıl siyasi bir cehenneme dönüştü!

Bu denizaltı açık fikirli ve yaşam / din vb. Sorgulayıcılar için bir yer olarak başladı. Politik bir bok fırtınasına! Bu eskiden düşünce, süreç, inanç ve fikirlerin alt öğesiydi. Şimdi saygı gördü. Büyük düşünürler ve sorgulayıcılar nerede? İnsan ırkı, evrende olup bitenlere karşı nasıl bu kadar inatçı ve aptal hale geldi?

“Ne oldu?” üzerine 16 yorum

1. Sakarya dan kimler var. Ne oldu? . Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 461

2. Bu konu : ” Ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 14

3. Malatya dan kimler var. Ne oldu? . Selamlar siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 279

4. Van dan kimler var. Ne oldu? . Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 438

5. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 09:20:52

6. Niğde dan kimler var. Ne oldu? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 497

7. Antalya merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 06-02-2021 00:32:41

8. Bu konu : ” Ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 371

9. Malatya dan kimler var. Ne oldu? . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 418

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link