Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin.

En çok istedikleri şey bu. Her iki taraf da insanlıklarını kaybetmeleri, şiddet, öfkelenmeleri, korkmaları ve gerici olmaları için manipüle ediliyor.

Birçoğu bu testi geçemeyecek, ama senin, arkadaş, zorunda değilsin.

… _QZ_ tarafından gönderildi
[comments]

“Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin.” üzerine 13 yorum

1. İzmir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 09-01-2021 22:44:16

2. Erzincan dan kimler var. Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin. . Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım , – 195

3. Sakarya dan kimler var. Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 300

4. Denizli dan kimler var. Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin. . Merhaba web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 337

5. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-01-2021 10:29:01

6. Sinop dan kimler var. Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin. . Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, saolun , Gürbüz – 227

7. Bu konu : ” Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , gaye – 208

8. Uşak merkezden ben ziya. Mrb sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 22:54:33

9. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-02-2021 21:23:55

10. Bu konu : ” Ne olursa olsun insanlığınızı kaybetmeyin. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 189

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link