Tamam, bu alt bölüme hiç mesaj yazmadım ve sadece yorum yaptım ama sizin ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Görünüşe göre şimdi daha iyiye gidiyoruz, sanki her şey daha da kötüye gitti.

Tek gördüğüm, tüm bunlar başladığında haberlerde çocukların hastalanması, endişelenmesi gereken sadece yaşlı insanlardı, şimdi herkes, özellikle de genç insanlar hastalanıyor gibi.

Bu aşıyı çok zorluyorlar ki yakında zorunlu aşılar gelecek, hepimiz bunun planın bir parçası olduğunu biliyoruz. Aşıya karşıyım çünkü içinde ne olduğunu bilmiyoruz, sırf iğneyi yaptırmak için insanlara aptalca şeylerle rüşvet veriyorlar ki bu çok tuhaf ve ben buna hiç güvenmiyorum.

Korkuyor musunuz çünkü cehennem kadar gerginim, yaşadığımız zamanın bu olduğunu hala anlayamıyorum.

Lütfen kaba yorumlar yapmayın, sadece ne düşündüğünüzü bilmek istiyorum, bazılarınız umursamıyor veya endişelenmiyor olsa bile, bunun korkutucu olduğunu kabul etmelisiniz, işler daha da kötüye gidecek.

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Ne oluyor? ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 152

2. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

3. Bitlis dan kimler var. Ne oluyor? . Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 309

4. Bu konu : ” Ne oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , – 293

5. Trabzon merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-08-2021 06:49:36

6. Hakkari dan kimler var. Ne oluyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 317

7. Bu konu : ” Ne oluyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım , emin – 223

8. Artvin dan kimler var. Ne oluyor? . Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 142

9. Aydın merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 07-08-2021 07:20:24

10. Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2021 07:21:33

11. Çankırı merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler 07-08-2021 07:23:11

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ne oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 379

13. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

14. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler

15. Selamlar paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Ne oluyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım , ziya – 13

17. Burdur dan kimler var. Ne oluyor? . Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 104

18. Samsun dan kimler var. Ne oluyor? . Selam web siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım , emin – 451

19. Ardahan dan kimler var. Ne oluyor? . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 423

20. Osmaniye dan kimler var. Ne oluyor? . Selam herkese sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 489

21. Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 14-08-2021 10:00:45

22. Kocaeli merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-08-2021 14:18:43

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ne oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 455

24. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

25. Ağrı merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler 24-08-2021 20:30:17

26. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

27. Ordu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:44:19

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, sağolun

29. Tokat dan kimler var. Ne oluyor? . selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 217

30. Bu konu : ” Ne oluyor? ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler , gaye – 250

31. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:31:57

32. Edirne dan kimler var. Ne oluyor? . Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 245

33. Siirt dan kimler var. Ne oluyor? . selam arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 98

34. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler

35. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

36. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-09-2021 18:27:01

Write A Comment