Kategoriler
Genel

Ne oluyor???? (Bb)

Coronavirus olur ve kelimenin tam anlamıyla küresel olarak görülen en çılgınca şey, evi terk edemeyiz, işe gidemeyiz, kimseyi göremeyiz, herhangi bir şey yapalım, herkes konuşabilir, her an sağa ve merkeze atılan bilgiler var … ve sonra ani bir patlama medya onun hakkında konuşmayı durdurur ve o pislik ırkçı polis george floyd öldürür ve siyah hayat madde medya kapsama alır ve herkes protesto ediyor ve coronavirusnever oldu gibi (eleştiren ya da eleştirmeyen bir destekçiyim önemli değil, YAPAR) ve sonra İngiltere’yi şaşırtan en büyük kaybolma ve en çok konuşulan dava aniden çözülmeye yakın olabilir mi ??? Aka maddie McCann. On yıldan fazla bir süredir hiç ipucu yoktu ve şimdi çözdüklerini düşünüyorlar mı?

Neye ulaşmaya çalıştığımdan emin değilim ama tüm bunlar sadece büyük bir tesadüf ve kafamla uğraşmak olamaz mı? Buradaki amaç nedir? Herhangi bir teori lütfen hoş geldiniz.

“Ne oluyor???? (Bb)” için 12 yanıt

Çankırı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 17:42:05

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım 12-06-2020 16:32:57

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 18-06-2020 01:52:42

Hatay merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 04:41:19

Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım 22-06-2020 07:27:10

Niğde merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2020 16:06:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir