Ben her zaman barışı savundum. Tam bir pasifistim ve herkesi TPTB’nin kasıtlı gaslighting’e tepki vermemesi için açıkça ve durmadan teşvik ediyorum, ancak haftada bir veya daha fazla gibi Reddit Cares’e rapor edilmeliyim ve bu konuda yapabileceğim bir şey yok reddit’i bloke etmek dışında Önemsiyor ve bildirimleri almaya devam ediyor.

Sadece bu değil, aynı zamanda sizi kimin ihbar ettiğini bulamazsınız, böylece onları gelecekte engelleyebilir ve kendinizi ek tacizden kurtarabilirsiniz.

Neden içine yerleştirilmiş kaçınılmaz taciz araçlarına sahip bir platformu kullanmaya devam ediyoruz?

13 Comments

1. Karaman dan kimler var. Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim . selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 279

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 337

3. Bu konu : ” Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 461

4. Bitlis dan kimler var. Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim . Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler , ali – 246

5. Hatay dan kimler var. Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 377

6. Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

7. Kocaeli merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-05-2021 03:22:21

8. Bu konu : ” Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , – 455

9. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 07-05-2021 02:30:23

10. Burdur dan kimler var. Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim . Merhaba siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 67

11. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun

12. Bu konu : ” Ne sıklıkla Reddit Cares’a rapor ediliyorsunuz? Tacize uğramaktan gerçekten sıkıldım bc ben gönderdim ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 231

13. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-05-2021 18:38:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link