https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/

“Sağlanan yol haritasının yanı sıra, Stratejik Planlama komitesinden Kanadalıları daha önce görülmemiş bir ekonomik çabayla karşılamaları için etkili bir yol tasarlaması istendi. Kanada’nın çehresini değiştirecek ve Kanadalıların hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir yol. Bize anlatılan şuydu: Federal hükümetin Kanadalılara tam bir borç indirimi sunacağı, temelde uluslararası ölçekte bir ekonomik çöküşü telafi etmek için. Bu şu şekilde işler: federal hükümet tüm kişisel borçları (ipotekler, krediler, Kredi kartları, vb.) Kanada’ya Dünya Borç Sıfırlama programı olarak bilinen program kapsamında IMF tarafından sağlanacak olan kredi kartları, bu toplam borç affı kabulü karşılığında birey, her türlü mülk ve varlığın mülkiyetini sonsuza kadar kaybedecektir. Kişinin ayrıca, kişiye sınırsız seyahat olanağı sağlayacak olan COVID-19 ve COVID-21 aşılama programına katılmayı kabul etmesi gerekecektir. tam bir kilit altında bile sınırsız yaşam (Kanada’nın Sağlık Geçidi olarak anılan fotoğraflı kimlik kullanımı yoluyla).

Komite üyeleri, bu senaryoda kaybedilen mülk ve varlıkların kimlerin olacağını ve borç verenlere veya finans kuruluşlarına ne olacağını sordu, bize basitçe “Dünya Borç Sıfırlama programı tüm ayrıntıları ele alacak” söylendi. Birkaç komite üyesi ayrıca, Dünya Borç Sıfırlama programına, HealthPass’a veya aşılama programına katılmayı reddetselerdi bireylere ne olacağını sorguladı ve aldığımız cevap çok rahatsız ediciydi. Esasen, bunun asla olmayacağından emin olmak için bir plan hazırladığımızdan emin olmanın bizim görevimiz olduğu söylendi. Katılmanın bireylerin yararına olduğu söylendi. Birkaç komite üyesi acımasızca yanıt almaya zorladığında, reddedenlerin önce süresiz olarak kilitleme kısıtlamaları altında yaşayacakları söylendi. Ve kısa bir süre içinde daha fazla Kanadalı borç affetme programına geçtikçe, katılmayı reddedenler kamu güvenliği riski olarak kabul edilecek ve tecrit tesislerine yerleştirilecek. Bu tesislere girdiklerinde onlara iki seçenek sunulacak, borç affı programına katılacak ve serbest bırakılacaklar veya ciddi bir halk sağlığı riski sınıflandırması altında tecrit tesisinde süresiz olarak kalacaklar ve tüm varlıklarına el konulacaklardı.

Bütün bunları duyduktan sonra tahmin edebileceğiniz gibi, oldukça hararetli bir tartışmaya dönüştü ve daha önce tanık olduğum her şeyin ötesine tırmandı. Nihayetinde, PMO, kimin razı olsun ya da olmasın tüm gündemin ilerleyeceğini ima etti. Sadece Kanada olmayacak ama aslında tüm ulusların benzer yol haritaları ve gündemleri olacak. Herkesin iyiliği için daha büyük ölçekte değişimi teşvik etmek için önümüzdeki durumlardan yararlanmamız gerektiğini. Karşı çıkan üyeler ve böyle bir şeyden doğacak kilit konuları gündeme getirenler tamamen görmezden gelinmiştir. Görüş ve endişelerimiz göz ardı edildi. Bize sadece yapmamız söylendi.

Tek bildiğim bundan hoşlanmadığım ve Kanadalıları karanlık bir geleceğe yerleştireceğini düşünüyorum. “

BUNLARIN TÜMÜNÜ OKUYUN, SATIR ATLAMAYIN.

Bunun ne anlama geldiğinin farkında mısın? IMF dünyadaki her ülkeyi rehin tutuyor. Benim için en korkunç kısım:

“Birkaç komite üyesi acımasızca yanıt almaya zorladığında, reddedenlerin önce süresiz olarak kilitleme kısıtlamaları altında yaşayacakları söylendi. Ve kısa bir süre içinde daha fazla Kanadalı borç affetme programına geçtikçe, reddedenler. Katılmak bir kamu güvenliği riski olarak kabul edilecek ve tecrit tesislerine taşınacaktır. Bu tesislere girdikten sonra onlara iki seçenek verilecek, borç affetme programına katılacak ve serbest bırakılacak veya bir sınıflandırma altında tecrit tesisinde süresiz olarak kalacaktır. ciddi halk sağlığı riski ve tüm varlıklarına el konulması. “

ve

“Sonunda, PMO, kimin kabul ederse etsin ya da etmeyeceğine bakılmaksızın tüm gündemin ilerleyeceğini ima etti. Sadece Kanada olmayacak ama aslında tüm ulusların benzer yol haritalarına ve gündemlerine sahip olacaklar.”

Kelimenin tam anlamıyla bunu zaten görüyoruz, aşılanmış insanlara bile HALA bu şekilde davranılıyor. Aşılı bir kişiye “kilitlenme” sırasında mağazalara girip giremeyeceğini ve çim biçme makinesi veya başka bir şey alıp alamayacağını sorun, inanın bana, yapamazlar.

Bununla ilerliyorlar. Bence herkesin yapabileceği en iyi şey, kendini silahlandırmanın bir yolunu bulmaktır.

Başka ne söyleyeceğime dair hiçbir fikrim yok. Bir Kanadalı olarak, en mantıklı sonuç olarak düşünebildiğim tek şey bu: Aşıyı ve bu borç programını bana zorlamaya çalışacaklarsa, bununla savaşmam gerekecek, yapabilmemin tek yolu .

TL; DR: Lanet bir mucizeye ihtiyacımız var.

116 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhaba web sitesi valla güzel, şukuladım 10-05-2021 07:22:27

2. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden hayran edici, sağolun , Emine – 68

3. Erzurum dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 172

4. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım cidden iyi, teraziye tıkladım 10-05-2021 20:55:17

5. Bartın merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 10-05-2021 23:12:35

6. Karaman merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 10-05-2021 23:14:24

7. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 156

8. Bolu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 11-05-2021 19:24:43

9. Konya merkezden ben memo. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 12-05-2021 00:20:45

10. Uşak dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 200

11. Mrb web sitesi vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

12. Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Slm web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 291

14. Bursa merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-05-2021 17:40:39

15. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 33

16. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun

18. Bolu dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 150

19. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 319

20. Erzincan merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-05-2021 06:33:04

21. Kahramanmaraş dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 495

22. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

23. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, saolun , – 240

24. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten harbiden mükemmel, sağolun

25. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 215

26. Batman dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 126

27. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , Aylin – 350

28. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhaba siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 280

29. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2021 07:20:05

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 396

31. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım

32. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 115

33. Kilis dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 298

34. Karabük merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 25-05-2021 00:49:41

35. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, sağolun , elif yılmaz – 309

36. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

37. Antalya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 03:55:33

38. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 26-05-2021 21:06:23

39. Ordu dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 241

40. Yalova dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 126

41. Konya dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 190

42. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-05-2021 01:56:22

43. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 251

44. Niğde dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, saolun , gaye – 180

45. Merhaba herkese sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

46. Aksaray merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 29-05-2021 19:25:54

47. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-05-2021 20:33:54

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 451

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 177

50. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun 31-05-2021 23:18:21

51. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

52. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 114

53. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 436

55. Merhaba paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

56. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

57. Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-06-2021 00:40:13

58. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Bursa dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, tebrikler , gaye – 5

60. Selam sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

61. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , memo – 222

62. Bilecik dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 132

63. Muş dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , gaye – 78

64. Antalya dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selamlar paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 350

65. Bayburt dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 126

66. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 384

67. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

68. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım

69. İstanbul dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 489

70. Kars merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-06-2021 19:12:30

71. Mardin merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, teşekkürler 23-06-2021 14:48:10

72. Düzce merkezden ben banu. Slm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-06-2021 23:23:27

73. Hatay merkezden ben Emine. Slm siteniz inanki güzel, saolun 24-06-2021 02:34:01

74. İstanbul dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese web siten cidden güzel, sağolun , gaye – 398

75. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 147

76. Selam sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

77. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 01-07-2021 07:22:37

78. Sakarya dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , banu – 374

79. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 339

80. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 143

81. Adana dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 19

82. Uşak dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Mrb sayfa yeminle çok iyi, şukuladım , Aylin – 90

83. Kars merkezden ben banu. Selamlar web siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım 04-07-2021 01:41:34

84. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, sağolun , ahmet – 168

85. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım 05-07-2021 20:18:13

86. Denizli merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-07-2021 23:09:51

87. Sakarya merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teşekkürler 06-07-2021 08:04:29

88. Batman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 12:57:11

89. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 10-07-2021 08:18:42

90. İzmir dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 360

91. Sakarya dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 130

92. Çorum dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 467

93. Samsun merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-07-2021 10:13:02

94. Selamlar sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

95. Iğdır merkezden ben emin. Selam paylaşımınız gerçekten güzel, tebrikler 17-07-2021 09:49:24

96. Iğdır dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Selam herkese siten gerçekten çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 260

97. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 21-07-2021 16:14:46

98. Hatay merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-07-2021 02:51:09

99. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Mrb sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 419

100. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 11

101. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

102. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , Hasan – 131

103. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

104. Nevşehir dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 205

105. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

106. Artvin dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 426

107. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 481

108. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 186

109. Şanlıurfa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-07-2021 19:02:11

110. Bu konu : ” Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , – 398

111. Afyon dan kimler var. Ne söyleyeceğimi boşver, ama bu en korkunç gerçek senaryo ve bize anlatıldı. . selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link