Ne yapabiliriz

Bu yüzden, bu forumdaki son yazımla ilgili olarak, yakınlarda beliren büyük bir olayı tahmin etme konusunda çok sayıda yanıt aldım.

Sadece bu uygulamada değil, tüm dünyada birçok insan aynı duyguyu yaşadı. Şu anda her zamankinden daha fazla yalan haberle karşı karşıyayız ve KENDİ hükümetlerimiz gerçekleri saklıyor, yalan söylüyor ya da ortaya çıkan çatışmaları ele almıyor.

Özgürlüğümüzü, düşünce özgürlüğümüzü geri almanın zamanı geldi. Çok uzun süredir karanlıktaydık ve şimdi seçkinlerimiz hakkındaki bu korkunç gerçekleri keşfetmeye başladığımıza göre .. Her zamankinden daha güçlüyüz! Bilgi GÜÇ’tür ve bilgimizi ve etkimizi bir değişiklik başlatmak için kullanabiliriz

DAHA İYİ için bir değişiklik, çünkü kesinlikle yakın gelecekte zamanı geldiğinde kendini gösterecek büyük bir çatışmamız var.

Bir araya gelmeliyiz, sonunda saçmalığa bir son vermek için, tüm dünyayı yönetenlerin% 1’inden ve dünyamızın ve ülkelerimizin nasıl işlediğini belirleyen paradan bıktım.

Herkes için eşitlik istiyoruz, Dünya hakkında, bizden gizlenen her gerçek hakkında gerçeği bilme hakkına sahibiz

Bilmemizi istemiyorlar, çünkü bu bilgiyle mesajımızı iletebilir ve insanlığı kurtarmak için ilerleyebiliriz. ONLAR KORKUYORLAR.

Yaşamlarımızı iyileştirmek için bir forum, bir forum oluşturmak, çevremizi iyileştirmek için elimizden gelen her şeyi yapmak ve bu terör saltanatına bir son vermek istiyorum.

Kim benimle?

… jacksonknepper tarafından gönderildi
[comments]

“Ne yapabiliriz” üzerine 16 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:21:25

Yorum yapın