Hepimiz pek çok komplo teorisini tartışıyoruz ve bazılarının JFK’den 11 Eylül’e kadar doğru olduğunu biliyoruz. Ama bir zamanlar gerçek için yanan ateşi kaybediyorum. Görünüşe göre insanlarla ne paylaşmaya çalışsam ya da dünya değişmez, kötülük kazanır. Sadece yorgunum, gerçeğin galip gelmesini istiyorum ve bir gün olacağını umuyorum ama dünyayı kötülük yönetiyor ve işler daha da kötüye gidiyor. Cehaletin mutluluk olduğu noktadayım. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Author

20 Comments

1. Kayseri merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi valla güzel, teşekkürler 05-02-2021 05:18:47

2. Uşak dan kimler var. Ne yapacağımı bilmiyorum ….. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 451

3. Osmaniye dan kimler var. Ne yapacağımı bilmiyorum ….. . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 251

4. Bingöl dan kimler var. Ne yapacağımı bilmiyorum ….. . Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 189

5. Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım

6. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız gerçekten güzel, sağolun 05-02-2021 09:36:53

7. Ankara dan kimler var. Ne yapacağımı bilmiyorum ….. . Slm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 313

8. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Ne yapacağımı bilmiyorum ….. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 471

10. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun

12. Edirne dan kimler var. Ne yapacağımı bilmiyorum ….. . Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 137

13. Iğdır dan kimler var. Ne yapacağımı bilmiyorum ….. . Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ali – 18

14. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler

15. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Ne yapacağımı bilmiyorum ….. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler , memo – 276

17. Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

18. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-04-2021 00:56:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link