Kamu parasından finanse ettikleri bir işlev kazanımı projesinde bir virüs yarattılar.

Virüs kazara veya başka bir şekilde çıktı

Yarasalardan geldiğini söylediler.

Söylenen başka herhangi bir teori, deli olduğun anlamına gelir.

ya da ırkçı

Bizi aylarca evlerimize kilitlediler ve bizi çok korkuttular.

İnsanlar öldü

İnsanlar geçim kaynaklarını kaybetti

Kimseyi boktan korumayan ama herkesi birbirlerinin çıplak yüzlerinden korkmaya şartlayan iğrenç kağıt veya kumaşları yüzümüzün önüne giydirdiler.

Bu boktan paçavra parçalarının bizi mi yoksa birbirimizi mi koruyacağı konusunda çelişkili tavsiyeler verdiler, sonra arkalarına yaslanıp bakkallarda kavga etmemizi izlediler, bu yüzden topluluklarımızda başkalarına yakın olduğumuz tek zaman yüzümüze geldikleri zamandı. onlardan uzak durmamızı söylemek için

Deneysel bir gen terapisi oluşturdular ve bize bunun güvenli, etkili bir aşı olduğunu, kesin standartlarda test edilmiş, köşeleri kesmeden veya güvenlikten ödün vermeden test edildiğini söylediler.

Köşeler kesildi ve güvenlik feda edildi

Aşılar, vücudu, işlev kazanma laboratuvarlarında yaptıkları aynı spike protein zehrini üretmesi için kandırdı; bu, virüsün ilk etapta onu bu kadar tehlikeli yapan tam parçası olduğu ortaya çıktı.

İnsanlar aşılardan zarar gördü, özellikle gençler

İnsanlar öldü

İnsanlar korkunç derecede sakat bırakan ürkütücü acı çekti

Bilimi gerçekten anlamayan politikacılar, bize bilime güvenmemizi söylemeye ikna edildiler.

Aynı politikacılar, bilim adamlarını, yayılmayı durdurmak için siyasi programlarının gerisinde kalmaları gerektiğine ikna ettiler.

Politikacılar bilimi anlamadılar; bilim adamları siyaseti anlamadılar; birbirlerinin bilgisinden öğrenmek yerine, birbirlerinin cehaletini ikiye katladılar.

Bize aşıların zararlarının tesadüf olduğu söylendi

Bilim adamlarına daha incelikli bir tartışma yapamayacağımız söylendi, çünkü bunun “aşıda tereddüt” yaratacağı ve bu yüzden yalnızca güvenlik ve etkililikle ilgili olabilecek en aptalca mesajların geçişine izin verildi.

Big Tech geri kalanını sansürledi

Sosyal medya mesajı büyüttü

Ana akım medya harekete geçirdi ve kışkırttı

Aşıları yapmazsak bencil olacağımız söylendi.

Kısa süre sonra internetteki komşularımız ve yabancılar, aşısızların hapse girmesini veya alıkonulup zorla aşı yaptırılması gerektiğini veya halk sağlığı uğruna sadece covid’den ölmesi gerektiğini söyleyerek ağızları köpürmeye başladı.

Topluma temel katılım, alıp satmak, işinizi sürdürmek, markete gitmek için gerekli olacak aşı pasaportlarını tanıtmaya başladılar.

Fransa’da bir tane olmadan hastane bakımı bile alamazdınız.

Avustralya karantina kampları kurmaya başladı

Protestoculara yönelik polis vahşeti medyada ya da protestocuların suçlandığı, şeytanlaştırıldığı ve cezalandırılmak üzere toplandığı bildirildiği yerlerde rapor edilmedi.

Birleşik Krallık’ta aşıların aşılanmış kişilerin virüsü bulaştırmasını engellemediğini gösteren veriler ortaya çıkmaya başladı.

Ama aşılanmamışlar hala suçluydu

Sonra hükümet bilim adamları bile aşıların varyantlara neden olabileceğini kabul etmeye başladı.

Politikacılar aşıyı yeniden gözden geçirmek için durmak yerine iki katına çıktılar. Daha hızlı git, güçlendirici al, çocukları dürt, aşısızları topla, dürtmeyi yaptır, çocukları dür dediler. çocukları maskele, bilime güven

İngiltere’de bilim adamları çocukları aşılamadan önce beklememiz gerektiğini söyledi.

Politikacılar bilim adamlarına susmalarını ve bilime güvenmelerini söyledi!

Bilim adamları tamam dedi o zaman çocukları aşılayın

Avustralya’da “ebeveynler çocuklarından uzak durmalı” dediler.

İngiltere’de hamile kadınlar yüz maskesi takarak çalışmaya ve doğum yapmaya zorlandı ve yeni doğan bebeklere ebeveynlerinin isteklerine karşı covid testi yapıldı.

Dünyanın her yerinde hamile annelere aşı olmaları söylendi, güvenlik verileri olmamasına rağmen güvenli olduğu söylendi.

Fransa’da aşısız kişiler için hastane yasağı hamile kadınlara ve doğmamış çocuklarına bile uygulandı, hiçbir güvenlik verisi olmamasına rağmen

Bize yaptıkları bu

Bu yalnızca biraz bize yaptıklarından

Şimdiye kadar.

Biliyorum birçok şeyi kaçırdım, ama bu zaten fazlasıyla yeterli. Siz veya ben 2019’da yukarıdaki kronolojiyi okursak, onun ne olduğunu tanırız ve bu alt bölümdeki çoğumuz onu tanırız. Tiranlık böyle görünüyor. Uzak bir yerden giderken değil, vardığında kampını kuruyor ve daha kalıcı konaklamalar için bölgeyi araştırıyor.

Ancak pek çok insan 2019’da kim olduklarına veya nasıl düşündüklerine artık erişemiyor. Tarihi hatırlamak umurlarında değil, kendi çok yakın tarihlerini bile. 2021’de bize yapılan ve yapılan her şey normal. Yeni Normal, hiper-normal, gözlerinizi buruşturursanız-ve-yandan bakarsanız-neredeyse-normal görünür

İnsanlar 2019’da nasıl olduklarını hatırladıkları sürece, hala oraya geri döneceklerini düşünüyorlar. Sadece birkaç ay daha sür, belki de bir güçlendirici atış

Belki iki…

Ama yeni normalin geçici olduğu söylendiğinde nasıl normale dönebilirsin? Geri dönüş yolunun, normalin her yeni aşamasında ilerlemeye devam etmek olduğunu düşünüyorsunuz. Ve her aşama ilk başta yenidir ve sonra normaldir. Yeni. Normal. Yeni.

Sizi sizin için planladıkları şeye doğru yürütürken, normale giden yolun bu şekilde olduğunu söylüyorlar –>

…2019’un normali gittikçe uzaklaşıyor, ta ki bir zamanlar ziyaret ettiğiniz yabancı bir ülke gibi olana kadar ve eğer bir şey varsa, tüm bu şeyler şimdi size biraz tuhaf görünmeye başlıyor

Kendine aitmişsin gibi etrafta dolaşmaktan bahsediyorum

Gerçekten böyle mi yapıyorduk?

Author

19 Comments

1. Antalya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-08-2021 00:31:16

2. Erzincan dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 158

3. Erzincan dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 85

4. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-08-2021 03:28:51

5. Bu konu : ” Ne yaptılar (uzun yazı) ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler , ziya – 42

6. Diyarbakır dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . Merhabalar sayfanız harbiden iyi, saolun , emin – 232

7. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . Mrb web siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 43

8. Karabük dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 437

9. Afyon dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 296

10. Bu konu : ” Ne yaptılar (uzun yazı) ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 356

11. Niğde dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . Slm siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , – 38

12. Erzincan dan kimler var. Ne yaptılar (uzun yazı) . Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 189

13. Muğla merkezden ben Hasan. Slm sayfan yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:44:23

14. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun 29-08-2021 07:16:29

15. Bu konu : ” Ne yaptılar (uzun yazı) ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 275

16. Mardin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, teşekkürler 31-08-2021 18:35:05

17. Ardahan merkezden ben gaye. Selam sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 04-09-2021 11:37:37

18. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 24-09-2021 18:37:50

Write A Comment