1984 yılında Hindistan’ın güçlü kadın Başbakanı Indira Gandhi, kendi korumaları tarafından öldürüldü. Her iki gardiyan da Sih’ti. Bu, 100’lerin öldürüldüğü Delhi’de Sih karşıtı isyanlarla sonuçlandı. İsyanlar iktidar partisi tarafından başlatılmadan önce, Sihlerin sahip olduğu silahlara polis tarafından el konulması çağrısı yapıldı. Çünkü Hindistan’da silah sahibi olmak için bir ruhsata ihtiyacınız var ve o, hükümete kayıtlı. Silahlara el konulmasının ertesi günü isyanlar başladı. 2. değişikliği koruyun yegenlerim çünkü hayatınız sizin elinizde.

… kchownyc tarafından gönderildi
[comments]

Author

30 Comments

1. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

2. Ordu dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 27

3. Amasya merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 12-04-2021 07:55:01

4. Hakkari dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 168

5. Adana dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 89

6. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. Selam web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 360

8. Adana dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 345

9. Adana merkezden ben ali. Selam web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 20:45:09

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, sağolun

11. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 04-05-2021 01:26:29

12. Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 384

13. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 11:44:13

14. Bartın dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . Merhabalar web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 441

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 254

16. Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 386

17. Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. Selam siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , emin – 26

18. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 14:07:05

20. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Sakarya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler 26-06-2021 10:07:49

22. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-06-2021 14:14:23

23. Şanlıurfa dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . Selamlar web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 297

24. Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 430

25. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

26. Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 169

27. İzmir merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran edici, sağolun 19-07-2021 15:06:48

28. Bitlis dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . selamun aleyküm sayfan cidden iyi, teşekkürler , emin – 134

29. Bingöl dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 347

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link