1984 yılında Hindistan’ın güçlü kadın Başbakanı Indira Gandhi, kendi korumaları tarafından öldürüldü. Her iki gardiyan da Sih’ti. Bu, 100’lerin öldürüldüğü Delhi’de Sih karşıtı isyanlarla sonuçlandı. İsyanlar iktidar partisi tarafından başlatılmadan önce, Sihlerin sahip olduğu silahlara polis tarafından el konulması çağrısı yapıldı. Çünkü Hindistan’da silah sahibi olmak için bir ruhsata ihtiyacınız var ve o, hükümete kayıtlı. Silahlara el konulmasının ertesi günü isyanlar başladı. 2. değişikliği koruyun yegenlerim çünkü hayatınız sizin elinizde.

… kchownyc tarafından gönderildi
[comments]

Author

11 Comments

1. Ordu dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 27

2. Amasya merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 12-04-2021 07:55:01

3. Hakkari dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 168

4. Adana dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 89

5. Selam herkese paylaşım gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Neden 2. Değişiklik? ” çok güzel. Selam web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 360

7. Adana dan kimler var. Neden 2. Değişiklik? . Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 345

8. Adana merkezden ben ali. Selam web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 20:45:09

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, sağolun

10. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 04-05-2021 01:26:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link