Bu virüsün neden ABD Üniversiteleri tarafından tükürükte gösterilmediğini merak ediyorum. Gerçekten tükürükte olduğu gösterilemezse yüzün kapatılmasının anlamı nedir?

• Bu bir virüsle ilgili değil

• Göremiyorsanız, bu bilim değil / inançtır.

• Test edemezsen, bu bilim değil

• Kanıtlayamazsan, bu bilim değil

• virüs sahte, kontrol gerçek

AskForProof

Tüm Kelimelere İnanma

Author

72 Comments

1. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

2. Sinop merkezden ben banu. Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-09-2020 00:18:16

3. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, face de paylaştım

4. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 21-09-2020 10:19:06

5. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

6. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun

7. Nevşehir merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler 02-10-2020 09:23:20

8. Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 23:39:21

10. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 223

11. İzmir dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 114

12. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 4

13. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 83

14. Ağrı dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Selam herkese web siteniz valla çok iyi, tebrikler , gaye – 395

15. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, saolun , ali – 68

16. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 465

18. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 6

19. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 366

20. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

21. Antalya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler 15-12-2020 22:44:34

22. Bayburt dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler , mehmet – 71

23. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 316

24. Mrb web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

25. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 141

26. Karabük merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:49:26

27. Uşak merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 17:43:19

28. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 446

29. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 370

30. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 304

31. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 422

32. Selam siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

33. Siirt dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 275

34. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

35. Isparta merkezden ben gaye. Slm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-03-2021 19:42:09

36. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun

37. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

38. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 171

39. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , memo – 434

40. Muğla dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Merhaba sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 221

41. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 154

42. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , memo – 377

43. Muğla dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , banu – 267

44. Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten vallaha hayran edici, şukuladım 07-05-2021 02:52:56

45. Sakarya dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 355

46. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 50

47. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, sağolun , Hasan – 284

48. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun , hatice – 2

49. Düzce dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 16

50. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

51. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

52. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-06-2021 11:58:56

53. Artvin dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . selamun aleyküm sayfa inanki hayran edici, teşekkürler , Aylin – 364

54. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 23-06-2021 05:33:49

55. Karabük merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 03-07-2021 20:07:20

56. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-07-2021 02:46:03

57. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

58. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-07-2021 05:43:09

59. Sinop dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Merhaba herkese siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , mehmet – 370

60. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 410

61. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım 08-07-2021 20:40:12

62. Uşak dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Selamlar sayfa cidden dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 67

63. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 206

64. Bilecik dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 275

65. Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun 12-07-2021 23:57:23

66. Trabzon dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden iyi, şukuladım , – 113

67. Bu konu : ” Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? ” çok güzel. Mrb siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 417

68. Mardin dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, tebrikler , Aylin – 364

69. Denizli dan kimler var. Neden ABD Üniversiteleri “Virüs” Tükürükte Görülemiyor? . Merhabalar web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 68

70. Trabzon merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 30-07-2021 00:41:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link