Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu?

Sizinle tartışmak veya sizi duymak yerine, ‘Sağduyu Gösterisi’ gibi olay alt haber kanalları, siz çıkış yapana ve orada olmayan yorumlarınızı bulana ve neden herhangi bir hit almadığınızı merak edene kadar bilmeden sizi siler. Bu kanalların çoğu, her ayrıntıda parlak kutuya bakan oyun kanallarındaki kutudan çıkarma gibi olaylar arasında sadece doldurma saçmalığı yaptıkları çok sayıda ‘yayın süresi’ videosu yapıyor. 🤔🤔

Hiç ziyaret etmediğiniz kanallar bile, ilgili kanalların, söz konusu kanalların belirli kriterlerine ve yazdıklarınıza göre manuel veya algoritmik olarak birbirleriyle konuşup konuşmadığını merak ediyorum. AI bu kadar akıllı mı?

“Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu?” üzerine 26 yorum

1. Mersin dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 426

2. Sinop dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 96

3. Manisa dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . Mrb paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 68

4. Bu konu : ” Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , ali – 407

5. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım 06-12-2020 11:51:11

6. Bu konu : ” Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 319

7. Balıkesir dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 228

8. Kırklareli dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 452

9. Bu konu : ” Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 344

10. Kars merkezden ben Aylin. Mrb siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-01-2021 01:14:23

11. Bu konu : ” Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, saolun , ziya – 302

12. Osmaniye dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 230

13. Ankara merkezden ben emin. Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 09:50:58

14. Bu konu : ” Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , emin – 258

15. Kırıkkale merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, saolun 31-01-2021 17:44:13

16. Mersin dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, tebrikler , emin – 139

17. Bayburt dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . Merhabalar paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım , ali – 373

18. Edirne dan kimler var. Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, şukuladım , hatice – 474

19. Bu konu : ” Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 50

20. Bu konu : ” Neden akıllıca söylediklerinizi azarlamak yerine sansürleme ve gölge yasaklama yeni varsayılan 2016 sonrası oldu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 67

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link