Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz?

BTS’nin inorganik olarak ABD pazarına girmesi bir hataydı. Müziklerini Korece tutmalı ve büyük hit eğlence derebeylerinin talimatlarıyla devam etmelilerdi. Bu, popülaritesinin düşüşü ve ölümüdür. BTS treni buharını kaybedecek ve en kötü ihtimalle üyeler ABD müzisyen tarzı bir skandala karışacak.

This Post Has 29 Comments

1. elif yılmaz

Ankara dan kimler var. Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 72

2. elif yılmaz

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-01-2021 09:57:40

3. ziya

Bu konu : ” Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 416

4. Hasan

Artvin merkezden ben Hasan. Mrb sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 01-01-2021 20:52:49

5. gaye

Çorum dan kimler var. Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 107

6. banu

Bu konu : ” Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 369

7. ziya

selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım

8. ahmet

Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım

9. ali

Merhabalar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. emin

Diyarbakır dan kimler var. Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? . Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, şukuladım , emin – 468

11. ali

selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. gaye

Çankırı merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 16-01-2021 18:48:44

13. banu

Uşak dan kimler var. Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? . Selamlar sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 451

14. ali

Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 19-01-2021 08:18:36

15. doruk

Bursa merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 03:22:15

16. Anonim

Bu konu : ” Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , – 8

17. ali

Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, tebrikler

18. Aylin

Bu konu : ” Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 343

19. ali

Bu konu : ” Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , ali – 411

20. Hasan

Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

21. gaye

Bu konu : ” Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 261

22. Gürbüz

Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. gaye

Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, teşekkürler

24. ahmet

Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

25. hatice

Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

26. elif yılmaz

Bu konu : ” Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 75

27. ali

selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

28. emin

Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. gaye

Ardahan dan kimler var. Neden Amerika’da yabancı müzik sanatçısı zorlanıyoruz? . selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, tebrikler , gaye – 212

Bir cevap yazın