Pfft … ‘anarşistler’ daha fazla hükümet kontrolü ve daha az kişisel hak için çığlık atarken, ‘sağdaki’ insanlar normalde hükümetin saçma kanunları çıkarmayı bırakmasını ve hayatlarına büyük ölçüde müdahale etmeyi bırakmasını isterler. Belki de sol ve sağ kavgaya benziyor çünkü insanlar genellikle bir tür komplo olasılığı olan demokrat insan gruplarına başvurmak zorunda kalıyor. Cumhuriyetçiler de olabilirler … hepsi oldukça yozlaşmışlar … ama öyle görünüyor ki, gerçekten orayı gerçekten kazan ve çatlaklarında ve her şeyinde yozlaşan yozlaşma ile gerçekten çok kirlenen taşkınlar gibi görünüyor … ve bu orada kum bırakır ve GERÇEKTEN gerçekten cızırtılı olur ve sonra sanki .. bu kızarıklığı çatlaklarındaki tüm bu kumdan alırlar ve … şey, kumlu kaşıntı çatlaklarını çizmek zorunda kaldıkları için demlerin her zaman nasıl bu kadar kızdığını görebilirsiniz. .. bilirsin … tüm kum yüzünden,

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Neden anarşi değil? . Selam paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 204

3. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 71

4. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 418

5. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 104

6. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun , banu – 283

7. Merhaba bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım

8. Kastamonu merkezden ben ahmet. Slm web siten vallaha hayran bıraktı, saolun 21-05-2021 23:58:42

9. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 252

11. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 150

12. Gaziantep merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, face de paylaştım 09-06-2021 14:07:12

13. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Neden anarşi değil? . Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 85

14. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım , hatice – 220

15. Elazığ merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-06-2021 10:42:12

16. Çorum merkezden ben hatice. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun 11-07-2021 03:47:01

17. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Neden anarşi değil? . Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 377

18. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-07-2021 03:29:39

19. Bu konu : ” Neden anarşi değil? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 292

20. Malatya merkezden ben banu. Slm sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım 27-07-2021 00:28:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link