Neden arkalarında iz bırakıyorlar

Çocuk şovlarındaki pedofilik sembolizmi, logoları, satanizmin sembolizmini vs. biliyoruz. Benim sorum neden arkalarında iz bırakıyorlar? Zorunlu mu? Bu onlar için sadece bir oyun mu? Yakalanmak istiyorlar mı? Bilmeyebileceğinizi anlıyorum ama ne düşünüyorsunuz?

“Neden arkalarında iz bırakıyorlar” üzerine 13 yorum

1. Kocaeli merkezden ben banu. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-01-2021 03:49:36

2. Rize merkezden ben ziya. Selamlar siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım 08-01-2021 03:49:36

3. Samsun dan kimler var. Neden arkalarında iz bırakıyorlar . Merhaba siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 97

4. Kütahya dan kimler var. Neden arkalarında iz bırakıyorlar . Selamlar siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 288

5. Batman merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 18:00:12

6. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-01-2021 10:34:05

7. Bu konu : ” Neden arkalarında iz bırakıyorlar ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 11

8. Giresun dan kimler var. Neden arkalarında iz bırakıyorlar . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 206

9. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-02-2021 04:55:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link