Kendime yabancı bir madde enjekte etmeyi reddettiğim için bencil olduğum söylendi. “Ya bulaştırdığın çocuk?”

Şimşek çarpmasından ölme olasılığı Covid’den daha yüksek olan çocuğu mu kastediyorsun?

Bir şey bedensel özerklik konusunda nasıl bencil olabilir? Covid’e yakalanmam (zaten vardı) ve sonra savunmasız bir kişiyi ortaya çıkarmam ve SONRA onu öldürmem ihtimaline karşı gelecekteki sağlığımı riske atan bir aşı almamı mı istiyorsun?

Akıllı insanlara ne oldu?

22 Comments

1. Bu konu : ” Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 419

2. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

4. Denizli dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . Selam herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 487

5. Sakarya merkezden ben emin. Selamlar web siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 23:09:22

6. Ağrı dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . Selam siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 487

7. Kayseri dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 393

8. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Eskişehir dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 451

10. Adana merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 30-08-2021 09:43:18

11. Bu konu : ” Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha çok güzel, teşekkürler , mehmet – 153

12. Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Aksaray dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 279

14. Bu konu : ” Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden hayran edici, saolun , hatice – 47

15. Kırklareli dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 247

16. Bu konu : ” Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 29

17. Kayseri dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 77

18. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, sağolun 23-09-2021 02:20:10

19. Niğde dan kimler var. Neden aşı istemediğimiz için bencil oluyoruz? . selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 148

Write A Comment