Aylar önce genç ve sağlıklı aile üyem Pfizer ile aşı oldu ve geçen hafta işten Kovid kaptılar, yine de yayabilirler ve yine de hastalandılar (olabileceği kadar kötü değil), öyleyse Hükümet neden bu kadar çok çabalıyor? aşı olalım mı? Aşı olsak bile yine de yayılabilir ve hastalanabiliriz, bu yüzden bana hiç mantıklı gelmiyor. Şimdi de yalan söyleme, rüşvet verme ve nihayetinde insanları öldürme geçmişine sahip şirketler tarafından hazırlanan deneysel bir aşıyı reddettiğimiz için bizi ‘Terörist’ olarak etiketliyorlar. Aşıların virüsü yaymayacağını sanıyordum buna ne oldu? En başından beri bize yalan söylendiği ortaya çıkıyor.

13 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? . Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 36

2. Bu konu : ” Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 330

3. Bu konu : ” Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, tebrikler , gaye – 366

4. Ağrı dan kimler var. Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? . Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler , gaye – 479

5. Van dan kimler var. Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? . Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 64

6. Karaman dan kimler var. Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 29

7. Bu konu : ” Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 116

8. selamun aleyküm sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Rize dan kimler var. Neden aşı olmaya zorlanıyoruz? . Slm siteniz cidden iyi, saolun , gaye – 141

Write A Comment