Bu aboneliği bir süredir takip ettim, açık nedenlerle bir anondan gönderdim. Bunun denizaltının kalbi olmadığını biliyorum ama yardım edemem ama burada çok sayıda insanın buna karşı olduğunu fark ediyorum. Cevap vermek isteyenle medeni bir konuşma yapmak istiyorum. Sadece iyi eğitimli biriyle oturup konuşursanız, tüm çalışmalarınız parmaklarınızın ucunda olduğunu düşünmenizi istiyorum. Neden buna karşısın? Ben gerçekten merak ediyorum.

Gönderen … anon43219876
[comments]

Author

9 Comments

1. Bilecik merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-04-2021 03:41:04

2. Kırklareli dan kimler var. Neden aşı olmuyorsunuz? . Selamlar sayfan vallaha iyi, tebrikler , memo – 228

3. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

4. Sinop dan kimler var. Neden aşı olmuyorsunuz? . selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, teşekkürler , Gürbüz – 487

5. Bu konu : ” Neden aşı olmuyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siten cidden mükemmel, tebrikler , mehmet – 17

6. Ağrı dan kimler var. Neden aşı olmuyorsunuz? . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , Gürbüz – 39

7. Bu konu : ” Neden aşı olmuyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 126

8. Bu konu : ” Neden aşı olmuyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 367

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link