Herkese merhaba, bu soruyu şüpheci olmaktan korkmayan bir grupta sormak istedim. Avrupa’da aşı kapsamının arttığı ve şu anda Covid enfeksiyonlarının oldukça düşük olduğu bir ülkede yaşıyorum. Yine de aşı yapıp yapmama konusunda şüphelerim var. Aşıyı neden almam gerektiğine dair pek çok neden var, ancak neden almamam gerektiğine dair sağlam temellere dayanan bazı argümanları okumak istiyorum. Bazılarınız burada bana yardım edebilir mi diye merak ediyordum. Teşekkürler!

Ek bilgi: 25 yaşındayım, kadınım ve Covid olmadım (sanırım). Pfizer aşısı için randevum var ama hala çok, çok şüpheliyim.

Author

16 Comments

1. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Neden aşı yaptırmayayım? . Selam herkese sayfanız cidden güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 335

2. Çorum dan kimler var. Neden aşı yaptırmayayım? . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 435

3. Bu konu : ” Neden aşı yaptırmayayım? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, sağolun , ahmet – 413

4. Bu konu : ” Neden aşı yaptırmayayım? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, sağolun , hatice – 116

5. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-07-2021 20:55:03

6. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, şukuladım

8. Antalya dan kimler var. Neden aşı yaptırmayayım? . Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 258

9. Burdur dan kimler var. Neden aşı yaptırmayayım? . Selamlar paylaşımın valla çok iyi, şukuladım , memo – 170

10. Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. Mardin merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 23-08-2021 08:54:00

12. Bilecik merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım 23-08-2021 18:48:36

13. Mersin merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 18:31:59

14. Samsun dan kimler var. Neden aşı yaptırmayayım? . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , memo – 346

Write A Comment